Útok na Pompeje: Historické krimi ze Starého Říma.

Útok na Pompeje: Historické krimi ze Starého Říma. - Fabian Lenk | Jesuslecitona.org

...okem na pompejský vodovod. ... Zábavnou formou se tak naučí chápat historii v nejširších souvislostech ... Útok na Pompeje: Historické krimi ze starého Říma - Fabian ... ... . ([historické ... Útok na Pompeje Autor: Lenk, Fabian Nakladatel: Thovt EAN: 9788086969060 ISBN: 978-80-86969-06-1 Originál: Anschlag auf Pompeji Překlad: Pavlisová, Jiřina Popis: 1× kniha, vázaná, 124 stran, česky Rozměry: 13 × 19,8 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Útok na Pompeje. Historické krimi ze Starého Říma. - Fabian Lenk: Krátky popis: Unikátní produkt Útok na Pompeje.Hist ... Fabian Lenk | Martinus ... . Historické krimi ze Starého Říma. - Fabian Lenk: Krátky popis: Unikátní produkt Útok na Pompeje.Historické krimi ze Starého Říma. - Fabian Lenk od výrobce Thovt u nás najdete ve slevě od 196 Kč : Obvyklá cena Útok na Pompeje Útok na Pompeje Pevná bez přebalu lesklá. EAN: ... EAN: 9788086969060. Anne Wostheinrochová, Fabian Lenk. Historické krimi ze starého Říma. Manufacturer: Thovt. Varianta: Kniha 179 K ... Historické krimi ze Starého Říma. Píše se rok 62 n. l.: Útok na pompejský vodovod? To by byla pro město katastrofa. Zatímco se římští úředníci radí nad výhružným dopisem, snaží s...

INFORMACE

AUTOR
Fabian Lenk
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Útok na Pompeje: Historické krimi ze Starého Říma..pdf

POPIS

Dvojčata Marius a Gaius se dostanou spolu s obyvateli Pompejí do nebezpečí. Městu vyhrožuje vyděrač, který žádá tučné výkupné. Pokud ho neobdrží, hrozí otrávením vody v akvaduktu. Chlapci se neohroženě pustí do pátrání, aby pomohli svému otci, jenž je pověřen opravou zemětřesením poničeného akvaduktu. Pátrání je přivádí do zapeklitých a nebezpečných situací. Podaří se jim zloducha přelstít a odhalit? V závěru knihy zvídaví čtenáři najdou slovníček použitých pojmů, přehlednou chronologickou tabulku, vysvětlení dějepisných skutečností a jiné zajímavosti spjaté s dobou, ve které se příběh odehrává. Zábavnou formou se tak naučí chápat historii v nejširších souvislostech.

Chcete si přečíst knihu?Útok na Pompeje: Historické krimi ze Starého Říma. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fabian Lenk. Číst Útok na Pompeje: Historické krimi ze Starého Říma. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY