Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle

Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle - Markéta Šichtařová | Jesuslecitona.org

... z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle ... ... . Ukradený syn - Markéta Šichtařová ... Ukradený syn. Skutečný příběh státní zvůle - Markéta Šichtařová (E-book elektronické knihy) Hodnocení produktu: 0%. Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvinutý stát" díky své aroganci téměř zničil. Ukradený syn -- Skutečný příběh státní zvůle Šichtařová Markéta. Kde spí lufťáci Devátá Ivanka » dal ... Ukradený syn | KNIHCENTRUM.sk ... . Kde spí lufťáci Devátá Ivanka » další knižní tipy. Naše oblíbené knihy » další naše oblíbené knihy. Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s. Bonusový program. Ukradený syn - Šichtařová Markéta - Když noční můra se stane skutečností: Díky zvůli státních institucí je i dnes možné, aby se člověk dostal do institucionální pasti, z níž není úniku. Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvi Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle (2018). Odkazy Reference a b; Externí odkazy. Osoba Markéta Šichtařová ve ... Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle (978-80-88200-08-6) Kniha - autor Markéta Šichtařová, 300 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Když noční můra se stane skutečností: Díky zvůli státních institucí je i dnes možné, aby se člověk dostal do institucionální pasti, z níž není úniku. Ukradený syn. Skutečný příběh státní zvůle - Markéta Šichtařová . Knihy NF Distribuce. Zlatý poklad - Vladimír Pikora ... Ukradený syn - Markéta Šichtařová . Robot na konci tunelu - Vladimír Pikora . Kategorie značky NF Distribuce. 1. Audioknihy . 6. E-book elektronické knihy ... Nakupte knihy z nakladatelství NF Distribuce za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Uznávaná ekonomka, ředitelka společnosti NextFinance, několikrát oceněná blogerka a žena roku. S manželem Vladimírem Pikorou spoluautorka sedmi knih a vydavatelka, poradkyně politického hnutí. Taky matka šesti dětí. Temperamentní dlouhovláska s bezprostředním úsměvem, znalostmi a nadhledem, s nímž glosuje osobní život i dění ve společnosti, to je Markéta ... Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle - Markéta Šichtařová v 28 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Šichtařová
DIMENZE
8,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle.pdf

POPIS

Když noční můra se stane skutečností: Díky zvůli státních institucí je i dnes možné, aby se člověk dostal do institucionální pasti, z níž není úniku. Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvinutý stát“ díky své aroganci téměř zničil. Víc než rok byla na základě vykonstruovaných obvinění držena proti své vůli v blázinci. Původně zdravá žena byla falešně prohlášena za psychicky nemocnou a nadopována léky, až skutečně byla téměř připravena o rozum a dohnána k sebevraždě. Při životě ji držela jen myšlenka na syna, který na ni čeká venku. A když nakonec byl podvod odhalen a žena musela být propuštěna, zaplatila cenu nejvyšší: zkorumpované úřady jí v době, kdy byla na základě podvodu zavřená v psychiatrické léčebně, odebraly dítě… Naprosto neuvěřitelný skutečný příběh, ve kterém se mísí organizovaný zločin, korupce, klientelismus, domácí násilí, nekompetentnost státních úředníků, nezájem institucí a střet kultur. Kniha je syrovou obžalobou systému, který takové bezpráví dopustí. Známá ekonomka a publicistka Markéta Šichtařová, autorka několika bestsellerů a nositelka ceny čtenářů Magnesia Litera spojila své síly s ženou, která se stala obětí arogance státní moci, a napsala její příběh, z něhož mrazí: je až příliš snadné, aby podobnou obětí systému se stal každý z nás… Předmluvu ke knize napsal významný český psychiatr Prof. MUDr. Cyril Höschl.

Chcete si přečíst knihu?Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Šichtařová. Číst Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY