Hormony v harmonii: ženám v každém věku

Hormony v harmonii: ženám v každém věku - Caroline Fibaek, | Jesuslecitona.org

...hu vřele doporučuji všem ženám, které trpí potížemi během menopausy, premenstruačním syndromem, syndromem polycystických ovarií, marně se snaží otěhotnět, trápí je akné, nebo jsou jen zvědavé a chtěly by vyladit svou hormonální rovnováhu ... Hormony v harmonii: ženák v každém věku - Caroline Fibaek ... ... . ... Začít se dá v každém věku. ... jak nenásilně hormony znovu v těle probudit a vyhnout se klasické hormonální léčbě, která často s sebou přináší spoustu vedlejších účinků. Sestava je doporučena preventivně všem ženám starším 35 let, protože od tohoto věku začíná klesat hladina hormonů, ženám, ... V novém roce nezapomínejte na to nejcennější, co můžete druhému dát a to své emocionální já, doplněné o int ... Hormony v harmonii ženám v každém věku - Fibaek, Caroline ... ... . Sestava je doporučena preventivně všem ženám starším 35 let, protože od tohoto věku začíná klesat hladina hormonů, ženám, ... V novém roce nezapomínejte na to nejcennější, co můžete druhému dát a to své emocionální já, doplněné o intimnosti jako polibky, objetí a dotyky. A to bez ohledu na věk. Provázejí nás od dětské postýlky, přes lože milenecké a manželské, až na postel smrtelnou. Při ... Kupte knihu Hormony v harmonii ženám v každém věku - Ženám v každém věku - Caroline Fibaek;Stine Fürst s 15% slevou v e-shopu za 254 Kč v knihkupectví Booktook.cz Hormony v harmonii ženám v každém věku. Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi ... Kód: 0327452 Autor: Fibaek Caroline, Fürst Stine, EAN: 9788027106073 ... Raw energie v každém doušku /se slevou 58%/ Hormony v harmonii ženám v každém věku. Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi ... Kód: 0327452 Autor: Fibaek Caroline, Fürst Stine, EAN: 9788027106073 Dostupnost: U dodavatele. ks. Cena s DPH:...

INFORMACE

AUTOR
Caroline Fibaek,
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Hormony v harmonii: ženám v každém věku.pdf

POPIS

Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Kniha vznikla díky spolupráci dvou žen, které se ve své praxi problémy žen denně zabývají – gynekoložky a bioložky vzdělané v naturopatii. Mile, vtipně, a s ženským citem napsaný rádce zabývající se příznaky problémů žen v jejich plodném i přechodovém období. Velkou předností knihy je skutečnost, že z žen nedělá oběti jejich situace nebo věku, ale naopak jim dodává sebedůvěru ve vlastní síly. Publikace je dále doplněna vybranými vkusnými recepty a neodolatelnými fotografiemi pořízenými se skromným severským šarmem. Text je psaný lehkou čtivou formou, přesně tak, jak žena po celodenní práci uvítá. Tento průvodce, kromě odborných rad nabízí to, na co žena většinou ve svém shonu nepomyslí – citlivý přístup, který ji nenápadně přeladí na příjemnou strunu a dodá pocit sounáležitosti s ostatními ženami v podobné situaci. Žena tak přestává být v zoufalém labyrintu nároků na ni kladených osamocena, ale naučí se brát svoji životní roli s nadhledem a humorem.

Chcete si přečíst knihu?Hormony v harmonii: ženám v každém věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Fibaek,. Číst Hormony v harmonii: ženám v každém věku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY