Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují

Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují - - | Jesuslecitona.org

...n Brockman, provozovatel webu Edge.org („Nejchytřejší webové stránky na světě" - The Guardian), položil několika ... Čeho bychom se měli obávat? | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Kupte knihu Čeho bychom se měli obávat? (John Brockman) s 2 % zľavou za 11.87 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Čeho bychom se měli obávat? Co nás má nejvíce znepokojovat? Tak zní otázka, kterou John Brockman, provozovatel webu Edge.org („Nejchytřejší webové stránky na světě" - The Guardian), položil několika desítkám nejvlivnějších odbor ... Čeho bychom se měli obávat? Myšlenky o budoucnosti ... ... .org („Nejchytřejší webové stránky na světě" - The Guardian), položil několika desítkám nejvlivnějších odborníků na světě. Požádal je, aby se svěřili s tím, čím se nejvíce trápí, co jim dělá největší starosti, a aby ukázali ... Kniha Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. ... Čeho bychom se měli obávat? Co nás má nejvíce znepokojovat? Tak zní otázka, kterou John Brockman, provozovatel webu Edge.org („Nejchytřejší webové stránky na světě" - The Guardian), položil několika desítkám nejvlivnějších odborníků na světě. Požádal je, aby se svěřili s tím, čím se nejvíce trápí, co jim dělá největší starosti, a aby ukázali ... Spíše než by si nárokovala patent na pravdu, tak jde v duchu objektivního poselství vědy. Minimálně je fascinující přečíst si o věcech, jež znepokojují přední vědce a myslitele. Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují / What Should We Be Worried About?: Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují.pdf

POPIS

Čeho bychom se měli obávat? Co nás má nejvíce znepokojovat? Tak zní otázka, kterou John Brockman, provozovatel webu Edge.org („Nejchytřejší webové stránky na světě“ – The Guardian), položil několika desítkám nejvlivnějších odborníků na světě. Požádal je, aby se svěřili s tím, čím se nejvíce trápí, co jim dělá největší starosti, a aby ukázali, proč by těmto tématům měla být věnována pozornost. 150 esejů na toto téma, které kniha obsahuje, zabírá celou šíři přírodovědných i humanitních oblastí. Zastoupení autoři jsou význačnými postavami na poli neurovědy, ekonomie, filozofie, fyziky, psychologie, biologie a dalších věd. Obavy si děláme proto, že předvídáme budoucnost. Před pociťováním obav nás nic neochrání, nicméně věda nás může ponaučit, jak si dělat obavy lépe a kdy si je přestat dělat. Otázky často inspirují nepředvídatelné odpovědi, které nás vyprovokují k myšlenkám, jimiž bychom se nejspíše nezabývali.

Chcete si přečíst knihu?Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Čeho bychom se měli obávat?: Myšlenky o budoucnosti civilizace, které odborníky znepokojují Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY