Pro tvoje dobro

Pro tvoje dobro - Ellen Marie Wisemanová | Jesuslecitona.org

...evte i další knihy nejlevnější na internetu ... Pro tvoje dobro - Knihkupectví Luxor ... . Recenze knihy Pro tvoje dobro. de.ni Vloženo 18. 11. 2019 Inspirovat se. Líbí se mi. 98. Recenze knihy Pro tvoje dobro. Dvě dějové linie, které se na konci knihy dokonale propojí, splynou a vše do sebe logicky zapadne. V první rovině příběhu se píše rok 1931. Sledujeme vyprávění Lilly Blackwoodové, devítileté holčičky ... komentáře a hodnocení knihy Pro tvoje dobro. Komentáře (0) Hodnocení (1) Diskuze (0) Rec ... Pohledy z Třebešína: Elen Marie Wisemanová - Pro tvoje dobro ... . Komentáře (0) Hodnocení (1) Diskuze (0) Recenze (0) Citace (0) Čtou (0) Přečetli (1) Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit. Pro tvoje dobro | trvalý odkaz | textová verze | RSS koment ... Pro tvoje dobro / Ellen Marie Wisemanová, 2018 - vazba: tvrdá, stav: velmi zachovalá, původní obálka, stran 376...

INFORMACE

AUTOR
Ellen Marie Wisemanová
DIMENZE
10,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro tvoje dobro.pdf

POPIS

Další strhující dílo z pera autorky Tmavých stěn Willardu. Za jednoho letního večera roku 1931 zahlédne Lilly Blackwoodová za oknem svého podkrovního pokoje světla cirkusu. Ví, že nesmí ven, nikdy ostatně nevykročila ani ze svého pokoje. Matka jí tvrdí, že lidé by se jí báli. Přesto Lilly poruší všechna pravidla – a domů se už nikdy nevrátí. O dvacet let později devatenáctiletá Julia Blackowoodová přijíždí převzít správu nad sídlem, které zdědila. V utajeném pokojíku v podkroví najde důkazy, že zde kdosi žil. Snad ta podivná dívka na fotografiích z cirkusové show? Příběh dvou žen, tak odlišných, a přesto spojených neznámým poutem, přinese řadu šokujících odhalení, napětí i dojetí.

Chcete si přečíst knihu?Pro tvoje dobro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellen Marie Wisemanová. Číst Pro tvoje dobro Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY