Streampunkeři: YouTube a mediální rebelové

Streampunkeři: YouTube a mediální rebelové - Robert Kyncl, | Jesuslecitona.org

...e jedna služba se ... Mediální hvězdy se dnes rodí jinde než v televizi a Hollywoodu… Nejpovolanějším vypravěčem příběhu známého videoportálu a jeho největších hvězd je současný obchodní ředitel YouTube Robert Kyncl ... YouTube | Knihy.ABZ.cz ... . Na příbězích několika youtuberů ukazuje, jak se mění diváci a jejich návyky, celebrity a sláva. Streampunkeři Autor: Kyncl, Robert a Peyvan, Maany Nakladatel: Host EAN: 9788075775658 ISBN: 978-80-7577-565-8 Originál: Streampunks: Youtube and the rebels Remaking Media Překlad: Tesla, Julie Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Streampunkeři YouTube a mediální rebelové Všichni se pomalu přesouváme od kabelovek ke streamovacím službám, které za posledních deset let změnily podobu zábavy podobně jako kdysi nástup televize. Streampunkeři. Y ... Streampunkeři - Robert Kyncl | Elektronická kniha na Alza.sk ... . vydání) Streampunkeři YouTube a mediální rebelové Všichni se pomalu přesouváme od kabelovek ke streamovacím službám, které za posledních deset let změnily podobu zábavy podobně jako kdysi nástup televize. Streampunkeři. YouTube a rebelové přetvářející média 228 CZK Nov ... Mediální hvězdy se dnes rodí jinde než v televizi. A s nimi se proměňuje i zbytek filmového a televizního průmyslu. Zřejmě nejpovolanějším vypravěčem příběhu jedné videostránky, jejích největších hvězd a zároveň průvodcem po jeho ... YouTube a mediální rebelové. Pomalu opouštíme kabelovky a více využíváme streamovací služby, které za posledních deset let změnily způsob zábavy, tak jako kdysi nástup televize. Avšak pouze jedna služba se může chlubit tím, že zásadně ovlivnila filmový a televizní průmysl ...

INFORMACE

AUTOR
Robert Kyncl,
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Streampunkeři: YouTube a mediální rebelové.pdf

POPIS

Velký příběh malých obrazovek.Pomalu opouštíme kabelovky a více využíváme streamovací služby, které za posledních deset let změnily způsob zábavy, tak jako kdysi nástup televize. Avšak pouze jedna služba se může chlubit tím, že zásadně ovlivnila filmový a televizní průmysl — YouTube. Platforma, která nejen nabízí miliardy hodin audiovizuálního obsahu, ale především umožnila vysílat téměř každému. Mediální hvězdy se dnes rodí jinde než v televizi a Hollywoodu…Nejpovolanějším vypravěčem příběhu známého videoportálu a jeho největších hvězd je současný obchodní ředitel YouTube Robert Kyncl. Na příbězích několika youtuberů ukazuje, jak se mění diváci a jejich návyky, celebrity a sláva. Odhaluje tajemství úspěchu lidí, kteří se rozhodli jít cestou mediální zábavy, a ukazuje, že ani ti nejúspěšnější youtubeři se rozhodně neproslavili přes noc.

Chcete si přečíst knihu?Streampunkeři: YouTube a mediální rebelové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Kyncl,. Číst Streampunkeři: YouTube a mediální rebelové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY