4 dny v Kábulu

4 dny v Kábulu - Anna Tellová | Jesuslecitona.org

...l nezlepšilo. ... Ke knize "4 dny v Kábulu" doporučujeme také: Hodný holky líbaj líp Grimesová, Elie Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... E-kniha: 4 dny v Kábulu (Anna Tell) | Martinus ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... V Kábulu dojde k únosu dvou švédských diplomatů. K případu je povolána elitní policejní vyjednavačka Amanda Lundová. Švédský velvyslanec Sven Leijonhufvud obdrží za záhadných okolností balík heroinu, který má poslat diplomatickou poštou do Stockholmu E-kniha: 4 dny v Kábulu - Anna Tellová. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upra ... 4 dny v Kábulu | O2 Knihovna ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 4 dny v Kábulu Anna Tellová. 169 Kč ... V Kábulu dojde k únosu dvou švédských diplomatů. Na...

INFORMACE

AUTOR
Anna Tellová
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
4 dny v Kábulu.pdf

POPIS

"Švédský špionážní román od autorky, která si sama prošla peklem zahraničních misí."V Kábulu dojde k únosu dvou švédských diplomatů. K případu je povolána elitní policejní vyjednavačka Amanda Lundová. Švédský velvyslanec Sven Leijonhufvud obdrží za záhadných okolností balík heroinu, který má poslat diplomatickou poštou do Stockholmu. Tam je mezitím nalezena mrtvola bývalého zaměstnance ambasády. Amanda postupně zjišťuje, že případy spolu souvisí a že velvyslanci někdo usiluje o život. Sama se přitom musí vyrovnat s docela jinými, nenadálými záležitostmi.

Chcete si přečíst knihu?4 dny v Kábulu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Tellová. Číst 4 dny v Kábulu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY