Malíř pomíjivého světa

Malíř pomíjivého světa - Kazuo Ishiguro | Jesuslecitona.org

... době více než aktuální. Specifikace ... Malíř pomíjivého světa - Kazuo Ishiguro | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Název: Malíř pomíjivého světa. Originální název: An Artist of the Floating World. Malíř pomíjivého světa se tak stává komplexním obrazem plným skrytého napětí mezi realitou a vlastní fikcí - obrazem, který je v dnešní době více než aktuální. Kniha Malíř pomíjivého světa získala na databázi knih vynikající hodnocení 79 %. Kniha: Malíř pomíjivého světa (Kazu ... Malíř pomíjivého světa - Kazuo Ishiguro | Elektronická ... ... . Kniha: Malíř pomíjivého světa (Kazuo Ishiguro). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Druhý román Kazua Ishigura Malíř pomíjivého světa nás přivádí do Japonska po konci druhé světové války, kdy mnozí z těch, kteří zemi přivedli do zkázy, čelí historické změně a svému svědomí. Jedním z nich je i vypravěč, malíř Ono, věhlasný umělec, který své umění odevzdal do služeb válečného režimu. Ono nespáchá sebevraždu, jak to učinili ... Druhý román Kazua Ishigura Malíř pomíjivého světa nás přivádí do Japonska po konci druhé světové války, kdy mnozí z těch, kteří zemi přivedli do zkázy, čelí historické změně a svému svědomí. Jedním z nich je i vypravěč, malíř Ono, věhlasný umělec, který své umění odevzdal do služeb válečného režimu. Malíř pomíjivého světa - Kazuo Ishiguro e-kniha: Krátky popis: Diskontní produkt Malíř pomíjivého světa - Kazuo Ishiguro e-kniha od výrobce Argo u nás najdete nejlevněji od 179 Kč : Obvyklá cena: 143 Malíř pomíjivého světa je knihou útlou, jejíž děj plyne velmi pomalu a jejíž vypravěč se vyjadřuje s příslovečnou japonskou strohostí. To vše vyniká ve výborném překladu Jiřího Hanuše. Doufejme, že i Ishigurova prvotina, kterou mnozí čtenáři nadšeně vyhlížejí, bude mít stejné štěstí. Podobné jednotky. Malíř pomíjivého světa / Hlavní autor: Ishiguro, Kazuo, 1954- Vydáno: (2018) Umelec miznúceho sveta / Hlavní autor: Ishiguro, Kazuo, 1954 ... Druhý román Kazua Ishigura Malíř pomíjivého světa nás přivádí do Japonska po konci druhé světové války, kdy mnozí z těch, kteří zemi přivedli do zkázy, čelí historické změně a svému svědomí. Jedním z nich je i vypravěč, malíř Ono, věhlasný umělec, který své umění odevzdal do služeb válečného režimu. Malíř pomíjivého světa. 1999 · Argo. 80-7203-234-8. Štítky. anglická literatura Japonsko zfilmováno. Autor a jeho další knihy. Kazuo Ishiguro britská, 1954. Neutěšenci 2020; Soumrak dne 2010; Pohřbený obr 2017;...

INFORMACE

AUTOR
Kazuo Ishiguro
DIMENZE
9,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Malíř pomíjivého světa.pdf

POPIS

Druhý román Kazua Ishigura Malíř pomíjivého světa nás přivádí do Japonska po konci druhé světové války, kdy mnozí z těch, kteří zemi přivedli do zkázy, čelí historické změně a svému svědomí. Jedním z nich je i vypravěč, malíř Ono, věhlasný umělec, který své umění odevzdal do služeb válečného režimu. Ono nespáchá sebevraždu, jak to učinili mnozí jiní; namísto toho se pokouší ve své paměti zrekonstruovat svou životní cestu. Poté, co mu ve válce zemřela manželka a syn, mu totiž zbývá poslední úkol – provdat dceru, což se v poválečném Japonsku stále ještě neobejde bez důkladného prověřování rodinné historie. Jeho pohled do minulosti se ovšem vyznačuje zvláštní strategií, v níž se slučuje upřímné hledání pravdy a prozření se záměrnou manipulací, vytěsňováním, přetrvávajícím sebeklamem a melancholií. Ishiguro nám skrze svého nespolehlivého vypravěče pronikavě předvádí, jakými cestami se ubírá naše paměť a jak se ji snažíme prezentovat svému okolí, abychom si o sobě vytvořili „dobrý příběh“. Malíř pomíjivého světa se tak stává komplexním obrazem plným skrytého napětí mezi realitou a vlastní fikcí – obrazem, který je v dnešní době více než aktuální.

Chcete si přečíst knihu?Malíř pomíjivého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kazuo Ishiguro. Číst Malíř pomíjivého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY