Jsem tvůj pejsek

Jsem tvůj pejsek - Andrea Schindlerová, | Jesuslecitona.org

...k Vanda, veselý život je a proto ho mám rád ... Pejsek - YouTube ... . Jsem rozverný a baví mě vždy švanda, to když jsem roztrh botu, co měl rád můj pán. Co jsi to udělal a zase ... Jsem tvůj pejsek Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020446220 ISBN: 978-80-204-4622- Překlad: Kvasňová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 19 × 24,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha: Jsem tvůj pejsek -- Deníček vašeho domácího mazlíčka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je p ... Pejsek - YouTube ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Jsem tvůj pejsek a moc rád bych se stal i tvým věrným kamarádem. Umím spoustu věcí, však brzy uvidíš. Jsem hodný, i když občas dělám tak trošičku blbiny, Se mnou se prostě nudit nebudeš, bude to přímo parádní zábava! A určitě se o mně i ledasco zajímavého dozvíš a naučíš. Jsem tvůj pejsek - Deníček vašeho domácího mazlíčka. Celkové hodnocení ... Jsem tvůj pejsek a moc rád bych se stal i tvým věrným kamarádem. Umím spoustu věcí, však brzy uvidíš. Jsem hodný, i když občas dělám tak trošičku blbiny, Se mnou se prostě nudit nebudeš, bude to přímo parádní zábava! A určitě se o mně i ledasco zajímavého dozvíš a naučíš. Jsem tvůj pejsek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... 0 hodnocení Jsem tvůj pejsek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Přinést si domů štěňátko či dospělého pejska je vždycky velká událost. Celou rodinu včetně jejího nového zvířecího člena čeká spousta změn a moře dobrodružství. Tento originální zápisník ... Haf! Dáš mi jméno? Najdeš mi domeček? Pojďme si se mnou HRRRÁT! Jsem tvůj pejsek a moc rád bych se stal i tvým věrným kamarádem. Umím spoustu věcí, však brzy uvidíš. Jsem hodný, i když občas dělám... Tvůj Pejsek, Břeclav. 3.4K likes. www.tvujpejsek.cz Obchůdek pro malé pejsky, jako je čivava, jorkšír, pinč a jiné. Název: Jsem tvůj pejsek - Deníček vašeho domácího mazlíčka. Autor: Překladatel: Zuzana Kvasňová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; ISBN: 978-80-204-4622-. EAN: 9788020446220. Objednací kód: NA310719 Přinést si domů štěňátko či dospělého pejska je vždycky velká událost. Celou rodinu včetně jejího nového zvířecího člena čeká spousta změn a moře dobrodr...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Schindlerová,
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem tvůj pejsek.pdf

POPIS

Haf! Dáš mi jméno? Najdeš mi domeček? Pojďme si se mnou HRRRÁT! Jsem tvůj pejsek a moc rád bych se stal i tvým věrným kamarádem. Umím spoustu věcí, však brzy uvidíš. Jsem hodný, i když občas dělám tak trošičku blbiny, Se mnou se prostě nudit nebudeš, bude to přímo parádní zábava! A určitě se o mně i ledasco zajímavého dozvíš a naučíš. Ale hlavní je, HRRRRANÍ! Vystřihni si mě, namlauj, proveď mě bludištěm, hledej rozdíly, poskládej příběh a zahraj si spoustu, spoustu parádních HERRRR!

Chcete si přečíst knihu?Jsem tvůj pejsek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Schindlerová,. Číst Jsem tvůj pejsek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY