Hrajeme si u maminky + CD

Hrajeme si u maminky + CD - Jiřina Rákosníková | Jesuslecitona.org

... Vyšehrad EAN: 9788074293474 ISBN: 978-80-7429-347-4 Ilustrace: Kudláček, Jan Interpret: poslechněte si Hrajeme si u maminky, stáhněte si album k sobě v MP3, dostupné také na CD, FLAC+mp3, a více z našeho vydavatelství o Jiří Pavlica a Hradišťan: Hrajeme si u maminky - Při poslechu nového CD Hradišťanu si uvědomíte jak je důležité zpívat, a nikoli jen pasivně poslouchat, jak je dobré si připomenout písně, ve kterých je ukryt život našich předků, a ... Jiří Pavlica & Hradišťan - Měsíce (CD Hrajeme si u maminky ... ... ... Stream Jiří Pavlica & Hradišťan - Měsíce (CD Hrajeme si u maminky) by IndiesScope from desktop or your mobile device pustit hudbu z Hrajeme si u maminky, kupte si album na CD, dostupné také na MP3, a více z našeho vydavatelství o Jiří Pavlica a Hradišťan: Hrajeme si u maminky - Při poslechu nového CD Hradišťanu si uvědo... Album Hrajeme si u maminky. Umělec Hradišťan. K zakoupení na fyzickém nosiči CD. Ukázky zdarma k poslechu Hrajeme si u maminky + CD ... Hrajeme si u maminky (CD) - Hradišťan - Supraphonline.cz ... ... Stream Jiří Pavlica & Hradišťan - Měsíce (CD Hrajeme si u maminky) by IndiesScope from desktop or your mobile device pustit hudbu z Hrajeme si u maminky, kupte si album na CD, dostupné také na MP3, a více z našeho vydavatelství o Jiří Pavlica a Hradišťan: Hrajeme si u maminky - Při poslechu nového CD Hradišťanu si uvědo... Album Hrajeme si u maminky. Umělec Hradišťan. K zakoupení na fyzickém nosiči CD. Ukázky zdarma k poslechu Hrajeme si u maminky + CD skupiny Hradišťan Autor: Kudláček Jan, Rákosníková Jiřina, Pavlica Jiří. Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel. Je doplněná o hudební CD. play music from Hrajeme si u maminky, download all tracks in MP3, available also on CD, FLAC+mp3, and more from our label about Jiří Pavlica and Hradišťan: Hrajeme si u maminky - play music from Hrajeme si u maminky, buy the release on CD, available also on MP3, and more from our label about Jiří Pavlica and Hradišťan: Hrajeme si u maminky - Jiří Pavlica & Hradišťan - Měsíce (CD Hr...

INFORMACE

AUTOR
Jiřina Rákosníková
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme si u maminky + CD.pdf

POPIS

Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Strávila s dětmi celý život a její snahou je se podělit o získané zkušenosti a poznatky. Dlouho tomuto úkolu odolávala, až ji k rozhodnutí přivedla možnost stálé spolupráce nejen s dětmi, ale především s rodiči. Sbírka je doplněna metodickými pokyny a notovými zápisy. Toto druhé vydání je doplněno CD (zhudebnil Jiří Pavlica, nahrál Hradišťan).

Chcete si přečíst knihu?Hrajeme si u maminky + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiřina Rákosníková. Číst Hrajeme si u maminky + CD Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY