Česko-perský slovník

Česko-perský slovník - Darina Vystrčilová | Jesuslecitona.org

...e na výše uvedené webové stránky slovníků jiných jazyků ... Inovativní slovník Česko-Perský / Persko-český pro Windows ... ... . Mám ještě další dotazy! S ... Česko-perský slovník. autorka: Darina Vystrčilová ISBN: 978-80-270-1415-6 Anotace: Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Těžištěm slovní ... Anglicko-český praktický slo ... Nápověda | Lingea ... . 2002. Těžištěm slovní ... Anglicko-český praktický slovník. 36.000 hesel, 7.500 příkladů, 141.000 překladů. Česko-anglický praktický slovník. 48.000 hesel, 17.500 příkladů, 167 ... > Česko-perský slovník-16% sleva. Kniha: Česko-perský slovník Autor: Darina Vystrčilov á. Slovník obsahuje moderní spisovnou íránskou perštinu, i některé hovorové výrazy a archaismy. ... prvnÍ Česko-perskÝ slovnÍk autor: r.mirchi vydalo nakladatelstvÍ pardis,praha 1996 560 stran mĚkkÁ vazba isbn 80-900151-3-1 ČeskÉ vydÁnÍ i. stav slovnÍku je vÝbornÝ jako novÝ a cena jen podle dohody., prodám, na prodej Perština Kursy perštiny v ČR. Následující seznam přináší seznam míst, kde je možné učit se perštině na různých úrovních. Ústav Blízkého východu a Afriky - pětileté magisterské studium perštiny, doplňkové kursy. Arab-Esque - jazyková škola zaměřená na orientální jazyky. Džam-e Džam - soukromá jazyková škola. Březinka - jazyková škola Kupte knihu Česko-perský slovník od Darina Vystrčilová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Česko-perský slovník Vystrčilová, Darina. 3 dny. Naše cena: 896 Kč Česko-perský slovník Autor: Darina Vystrčilová Slovník obsahuje moderní spisovnou íránskou perštinu, i některé hovorové výrazy a archaismy. ...

INFORMACE

AUTOR
Darina Vystrčilová
DIMENZE
10,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-perský slovník.pdf

POPIS

Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Těžištěm slovní zásoby je moderní spisovná íránská perština. Lexikální jednotky byly zpočátku čerpány excerpcí z textů různého charakteru (zejména z odborné literatury, beletrie a médií), později z několika perských jazykových korpusů. Jazykové korpusy byly v průběhu posledních patnácti let využívány i ke studiu ustálených spojení a k ověřování správnosti překladů u vybraných lexikálních jednotek. Rukopis prošel dvojím lektorským čtením dvěma různými rodilými mluvčími, Amirem Taherzadehem a Monou Khademi. U každého perského ekvivalentu je uvedena fonetická transkripce výslovnosti ve spisovném jazyce, některé charakteristické odchylky výslovnosti teheránské hovorové perštiny jsou shrnuty v úvodních poznámkách.

Chcete si přečíst knihu?Česko-perský slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Vystrčilová. Číst Česko-perský slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY