Velký sešit Montessori Cesta

Velký sešit Montessori Cesta - Marie-Helene Place | Jesuslecitona.org

...aroline Fontaine - Riquier, Marie-Héléne Place) s 30 % slevou za 139 Kč v ověřeném obchodě ... Velký sešit Montessori CESTA ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 166 Kč Velký sešit Montessori Cesta - Place Marie-Héléne, Fontaine - Riquier Caroline. Velký sešit o cestování s Baltazarem je určen dětem od 3 do 6 let a zaměřuje se především na období prázdnin a čas výletů. Pomocí aktivit v tomto sešitě objeví dítě na prázdninovém místě spoustu nových her. ... Velký sešit Montessori Cesta - Place Marie-Héléne ... ... . Pomocí aktivit v tomto sešitě objeví dítě na prázdninovém místě spoustu nových her. Zábavnou a laskavou formou učí děti základním znalostem ze ... Velký sešit Montessori Cesta: s Baltazarem a také Pepínem! Velký sešit o cestování s Baltazarem je určen dětem od 3 do 6 let a zaměřuje se především na období prázdnin a čas výletů. Pomocí aktivit v tomto sešitě objeví dítě na prázdninovém místě spoustu nových her. Zábavnou a laskavou formou učí děti ... Velký sešit Montessori CESTA. Zvětšit Velký sešit Montessori CESTA. EAN: 9788025622889. Kód: ISBN9788025622899. Dostupnost: Na dotaz. Chcete sledovat dostupnost produktu? ... Kniha: Velký sešit Montessori Cesta Autor: Caroline Fontaine - Riquier; Marie-Héléne Place Podtitul: s Baltazarem a také Pepínem! Velký sešit o cestování s Baltazarem je určen dětem od 3 do 6 let a zamě...

INFORMACE

AUTOR
Marie-Helene Place
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký sešit Montessori Cesta.pdf

POPIS

Velký sešit o cestování s Baltazarem je určen dětem od 3 do 6 let a zaměřuje se především na období prázdnin a čas výletů. Pomocí aktivit v tomto sešitě objeví dítě na prázdninovém místě spoustu nových her. Zábavnou a laskavou formou učí děti základním znalostem ze světa kolem nich, a to v souladu s pedagogikou Marii Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznávání a učení skrze činnosti, a "pomoz mi, abych to dokázal sám" – vedení dětí k samostatnosti a posilování jejich sebevědomí. Listujte v sešitě spolu s dítětem a nechte na něm, ať si vybere, jaký úkol chce zrovna dělat. Když mu dáte svobodu volby, bude při práci s touto knihou mnohem pozornější a soustředěnější – vyvoláte v něm zájem o učení nových věcí. S Baltazarem se dítě naučí učit, vytvářet, pozorovat a rozvíjet svou přirozenou zvědavost, fantazii a dovednosti. Nechte své dítě užívat si radosti z poznávání.

Chcete si přečíst knihu?Velký sešit Montessori Cesta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie-Helene Place. Číst Velký sešit Montessori Cesta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY