Láska a jiné úkoly

Láska a jiné úkoly - Kasie Westová | Jesuslecitona.org

...ových obchodů, hodnocení a recenze Láska a jiné úkoly - Kasie West ... Knihomolka Alyss: RECENZE: Láska a jiné úkoly ... . Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze Láska a jiné úkoly. Kdo napsal knihu Láska a jiné úkoly? Autorem je Kasie West. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákup ... Láska a jiné úkoly | Albatrosmedia.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. RECENZE: Láska a jiné úkoly Romantická oddechová knížka pro dívky , která je ideálním čtením v dobu slunečního letního období. Příběh plný přátelství, neopětované lásky, rodinných trablů, bláznivých úkolů a také umění. Hledáte Láska a jiné úkoly od Kasie Westová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Téma/žánr: literatura pro dívky - romantika - love story - YA současná literatura - YA romantika, Počet stran: 328, Cena: 212 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: COOBOO Elektronická kniha Láska a jiné úkoly na www.alza....

INFORMACE

AUTOR
Kasie Westová
DIMENZE
8,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska a jiné úkoly.pdf

POPIS

Letní lásky a předsevzetí! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové.Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze seznamu, stane se z ní ta správná umělkyně. Ale jak se jí krátí čas, zjišťuje, že uskutečnit některé věci je velice obtížné a že možná nezvládne změnit svou tvorbu, když nebude schopná změnit sebe sama.

Chcete si přečíst knihu?Láska a jiné úkoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kasie Westová. Číst Láska a jiné úkoly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY