Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele

Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele - Jan Kvapil, | Jesuslecitona.org

...áhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku ... Flautoškolka Metodický sešit pro učitele levně, cena 354 ... ... . Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele autorů Štastná Hana, Kvapil Jan - detailní informace o produktu. Noty z celého světa. Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro školy, učebnice a jiné hudebniny se zaměřením na klasickou i populární hudbu. Všechny informace o produktu Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele. H 8044 • Metodický sešit pro učitele • ISMN 979--2601-0871-4 80 stran, dvojbarevný tisk, for ... Kniha: Flautoškolka Metodický sešit pro učitele | Knihy.ABZ.cz ... . H 8044 • Metodický sešit pro učitele • ISMN 979--2601-0871-4 80 stran, dvojbarevný tisk, formát 23,5×30,5 cm na výšku Cena: 350 Kč KOUPIT - pro dětskou pětidírkovou zobcovou flétnu - REVOLUČNÍ NOVINKA - má dva sešity: Metodický sešit pro učitele a Flautíkův sešit pro děti. Flautoškolka představuje originální metodický koncept flétnové výuky, jehož základem je respektování možností dětí daného věku jak způsobem výuky, tak volbou nástroje. Popis: Flautoškola 1 Metodický sešit pro učitele Tato kniha je vydána speciálně k učebnici Flautoškola 1. Usnadňuje orientaci učitele nebo rodiče v probírané látce a umožňuje její bezchybné vysvětlení dítěti. Flautoškola 1 Metodický sešit pro učitele autoři: Jan a Eva Kvapilovi Popis: Flautoškola 1 Metodický sešit pro učitele Tato kniha je vydána speciálně k učebnici Flautoškola 1. Usnadňuje orientaci učitele nebo rodiče v probírané látce a umožňuje její bezchybné vysvětlení dítěti. Flautoškola je nová řada učebnic, metodických materiálů i přednesových skladeb pro zobcovou flétnu určená hlavně žákům ZUŠ a jejím pedagogům. Tento Metodický sešit pro učitele přináší podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách a odpovídá připravovaným novým osnovám pro výuku hry na ... Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele Autor: Kvapil, Jan a Kvapilová, Eva Nakladatel: Editio Bärenreiter EAN: 9790260105072 ISBN: 979--2601-0507-2 Popis: 1× kniha, sešitová, 63 stran, česky Rozměry: 23,2 × 30,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Flautoškolka představuje originální metodický koncept flétnové výuky, jehož základem je respektování možností dětí daného věku jak způsobem výuky, tak volbou nástroje. ... Metodický sešit pro učitele podrobně a přehledně vysvětluje práci s učebnicí a přináší mnoho podnětů pro vlastní tvořivost pedagoga. Pořiďte si KN Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele u největšího prodejce hudebních nástrojů. Expedujeme ihned. Vše skladem v e-shopu a na prodejnách. Záruka 3 roky a nejlepší služby....

INFORMACE

AUTOR
Jan Kvapil,
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele.pdf

POPIS

Metodický sešit pro učitele je jednou ze dvou částí Flautoškolky. Prakticky orientovaný a přehledný text podrobně vysvětluje práci s učebnicí a přináší mnoho podnětů pro vlastní tvořivost pedagoga lze využít i ke skupinové výuce hry na sopránovou zobcovou flétnu.CO JE TO FLAUTOŠKOLKA? nový metodický koncept flétnové výuky předškolních dětí (5-6 let) pro mateřské školy a flétnové kroužky škola hrou bez not a s fantazijními ilustracemi Andrey Tachezy pro dětskou pětidírkovou zobcovou flétnu - REVOLUČNÍ NOVINKA má dva sešity: Metodický sešit pro učitele a Flautíkův sešit pro dětiFlautoškolka představuje originální metodický koncept flétnové výuky, jehož základem je respektování možností dětí daného věku jak způsobem výuky, tak volbou nástroje. Cílí na prožitek, nikoliv na výkon! Autoři - profesionální hráči na zobcovou flétnu a zkušení hudební pedagogové - navazují na obdobné kreativní koncepty škola hrou , přesto je Flautoškolka zcela jedinečná a nezastupitelná. V prvé řadě používá dětskou pětidírkovou zobcovou flétnu, protože sopránová zobcová flétna není pro předškolní děti vhodným nástrojem. Ve srovnání s ní je pětidírková flétna menší a celá její konstrukce vyhovuje lépe dětské ruce. Děti se na flétnu naučí hrát krásně, nenásilně formou her a bez not. Neosvojí si ani žádné hráčské zlozvyky, protože autoři vycházejí v nácviku techniky hry ze stejných a mnohaletou praxí ověřených metodických principů jako Flautoškola, oblíbená učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu pro ZUŠ. Flautoškolka otevře dětem dveře do světa hudby zábavnou formou a hlavně prostřednictvím radosti z vlastního muzicírování.

Chcete si přečíst knihu?Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kvapil,. Číst Flautoškolka - Metodický sešit pro učitele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY