Spiroglyphics: Cesta kolem světa

Spiroglyphics: Cesta kolem světa - Thomas Pavitte | Jesuslecitona.org

...sem? V klasické hopsačce se v roli sloníka seznámíš s damanem Edou a projedeš se třeba na zebře nebo ... Spiroglyphics: Cesta kolem světa - Thomas Pavitte | KOSMAS ... ... ... CESTA KOLEM SVĚTA / Nejbláznivější cestopis všech dob / Ondřej Sokol, Lukáš Pavlásek / Mikolas Josef - Duration: 3 minutes, 26 seconds. 4,393 views 6 months ago Spiroglyphics: Cesta kolem světa. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hod ... Spirálové omalovánky: Cesta kolem světa by Great Content s ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Spiroglyphics Cesta kolem světa: Originální obří omalovánky … Cena 248 Kč Detail Kniha - autor Thomas Pavitte, 48 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! První díl reportáže z rychlé cesty kolem světa. Tentokrát to bude z poměrně civilizovaných zemí... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! Spirálové omalovánky jsou ještě neuvěřitelnější než cokoliv, co Thomas vytvořil předtím. Každý velkoformátový obrázek začíná svůj život jako obyčejná spirála, ale jakmile začnete vybarvovat mezery mezi liniemi, s překvapením zjistíte, že před vámi ožívá ... Distancujeme se od filmu Cesta kolem světa, který chce jeden z producentů Martin Gazda uvést koncem roku 2019 do kin. Vyzýváme ho, aby zvážil důsledky takového jednání a nepoužíval k propagaci filmu webovou stránku www.cestakolemsvetafilm.cz, facebookový profil Turnaroundtheworlds a instagramový profil k.o.l.e.m.s.v.e.t.a a dále také trailer k filmu, neboť všechny ... cesta kolem svĚta. r. 2. u. prodanÝch vÝtiskŮ. inÁlnÍ obŘÍ o ma. thomas p...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Pavitte
DIMENZE
10,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiroglyphics: Cesta kolem světa.pdf

POPIS

Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! Spirálové omalovánky jsou ještě neuvěřitelnější než cokoliv, co Thomas vytvořil předtím. Každý velkoformátový obrázek začíná svůj život jako obyčejná spirála, ale jakmile začnete vybarvovat mezery mezi liniemi, s překvapením zjistíte, že před vámi ožívá slavná dominanta některého světového velkoměsta. Jde o zábavnou kreativní činnost, navíc s úžasným výsledkem, kterým se rádi pokocháte. Spirálové omalovánky zaměstnají váš mozek a mohou být působivou dekorací na vaši zeď!

Chcete si přečíst knihu?Spiroglyphics: Cesta kolem světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Pavitte. Číst Spiroglyphics: Cesta kolem světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY