Marplová: Zapomenutá vražda

Marplová: Zapomenutá vražda - Agatha Christie | Jesuslecitona.org

...trání nejen novomanželům, ale také čtenáři ... Marplová: Zapomenutá vražda - Agatha Christie | KOSMAS.cz ... ... . Jane Marplová, známá spíše jako slečna Marplová (v anglickém originále Miss Marple), je fiktivní postava vystupující ve dvanácti detektivních románech spisovatelky Agathy Christie.Slečna Marplová je postarší neprovdaná dáma, která žije ve vesnici St. Mary Mead a vystupuje jako amatérský detektiv. Slečna Marplová je vedle Hercula Poirota druhou nejznámější postavou nekorunované královny detektivek Agathy Christie a hrdinkou dvanácti jejích knih. Čtenářům se představila už v roce 1930 v ro ... Slečna Marplová: Zapomenutá vražda (2006) [TV film ... ... . Čtenářům se představila už v roce 1930 v románu, nazvaném Vražda na faře, a pak už v rychlém sledu následovaly příběhy další. Marplová: Zapomenutá vražda Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024261737 ISBN: 978-80-242-6173-7 Originál: Sleeping Murder Popis: Elektronická kniha, 240 stran, bez zabezpečení DRM, 0,3 MB ePUB, 0,8 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Slečna Marplová: Zapomenutá vražda (Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda) (Miss Marple: Sleeping Murder) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM Nepodceňujte staré panny! Mohli byste na to krutě doplatit. Britský film, natočený podle detektivního románu Agathy Christie (2005). Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth. Zapome...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Marplová: Zapomenutá vražda.pdf

POPIS

Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth. Zakoupili si tu malou viktoriánskou vilku. Gwenda Reedová však ale díky záhadným a ne právě příjemným útržkům vzpomínek, které se jí začnou vybavovat, pomalu nabude děsivé jistoty, že v tomto domě už kdysi byla a stala se v něm svědkyní vraždy. Podaří se jí za pomocí slečny Marplové sestavit ze střípků vědomí, zasutých hluboko v paměti, skládanku, která odhalí tajemství dávného zločinu?

Chcete si přečíst knihu?Marplová: Zapomenutá vražda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Marplová: Zapomenutá vražda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY