Jak to funguje - Podívej se pod obrázek

Jak to funguje - Podívej se pod obrázek - - | Jesuslecitona.org

...Popis: 1× kniha, lepená, 14 stran, česky Rozměry: 20 × 22,2 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Katie Daynes, Zoë Fritz | Podívej se pod obrázek ... ... . vydání) Podívej se pod obrázek a zjisti, jak to funguje. Díky více než sedmdesáti odklápěcím okénkům můžeš prozkoumat vnitřky nejrůznějších strojů a zařízení. Nakoukni do dopravních prostředků pohybujících se po silnici, na kolejích, po vodě i ve vzduchu, stejně tak můžeš nakouknout do různých domácích ... Podívej se pod obrázek - Vynálezy. Otevřete přes 60 okének na stránkách této ... Jak to funguje - Podívej se pod obrázek - neuveden | Knihy ... ... ... Podívej se pod obrázek - Vynálezy. Otevřete přes 60 okének na stránkách této knihy a dozvíte se mnoho zajímavého a možná i překvapivého o zásadních vynálezech a objevech minulosti. ... čím naše planeta Země je a jak funguje, kdo zde žije a mnoho dalšího! Zjisti, jak funguje rentgen, proč a jak se zkoumá krev, jak probíhá operace a co čeká maminku, která bude rodit miminko. V nemocnici je spoustu pacientů, ale i spoustu sester, lékařů, specialistů a dalšího personálu, který se stará o to, aby se lidé v nemocnici cítili dobře a co nejdříve se uzdravili. Узнать причину. Закрыть. podivej se Podívej se by PHR, released 01 January 1997 Podívej se nahoru, podívej se na nebe. Podívej se zpříma, konečně sám na sebe. Sám si pohleď do očí, přestaň sobě lhát. Už se jednou narovnej zkus na vlastních nohou stát Podívej se pod obrázek a zjisti, jak to funguje. Porovnání cen svojtka podivej se pod obrazek auticka, srovnání cen svojtka podivej se pod obrazek auticka na portálu HLEDEJCENY.cz. Kniha Jak věci fungují: Podívej se ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to funguje - Podívej se pod obrázek.pdf

POPIS

Někdy je až k neuvěření, jak je možné, že vlak sviští vysokou rychlostí po kolejích, že se ponorka ponoří pod hladinu a zase se vynoří, že v domě topí topení a teče teplá voda, nebo jak funguje myčka, mikrovlnka a počítač. Také ses nad tím už někdy zamyslel či zamyslela? Podívej se pod obrázek a zjisti, jak to funguje. Díky více než sedmdesáti odklápěcím okénkům můžeš prozkoumat vnitřky nejrůznějších strojů a zařízení. Nakoukni do dopravních prostředků pohybujících se po silnici, na kolejích, po vodě i ve vzduchu, stejně tak můžeš nakouknout do různých domácích spotřebičů a zjistit, jak funguje domácnost i celý dům.

Chcete si přečíst knihu?Jak to funguje - Podívej se pod obrázek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to funguje - Podívej se pod obrázek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY