Hravé tvoření z papírových roliček

Hravé tvoření z papírových roliček - Natacha Seretová | Jesuslecitona.org

...lečně s vlčkem Zulu a Supersovičkou 25 úžasných projektů z papírových roliček a kartonu! Papírové roličky a karton jsou snadno dostupným a levným materiálem, která ti nabízí nekonečné množství inspirace ke kreativnímu tvoření ... Hravé tvoření z papírových roliček / Nejlevnější knihy ... . Hravé tvoření z papírových roliček Autor: Seretová, Natacha Nakladatel: CPress EAN: 9788026420750 ISBN: 978-80-264-2075- Originál: Petites crea faciles Rouleaux de papier toilette & carton Překlad: Antonová, Barbara Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 17,3 × 25 cm Rok vydání: Vyrobte si z nich efektní rám zrcadla. Stačí nastříhat na proužky a dát volný průchod své fantazii. 11. Krabičky Nebo třeba krabičky na drobné dárky. zdroj: fler.cz - Kudlibabka A co z ruliček od toaletního papíru dokážou vyrobit opravdoví machři? Mrkněte. Hravé tvo ... 2 nápady na výrobky z roliček od toaletního papíru - Zewa ... . Stačí nastříhat na proužky a dát volný průchod své fantazii. 11. Krabičky Nebo třeba krabičky na drobné dárky. zdroj: fler.cz - Kudlibabka A co z ruliček od toaletního papíru dokážou vyrobit opravdoví machři? Mrkněte. Hravé tvoření z papírových roliček: Zvířátka, postavičky a domečky (978-80-264-2075-0) Kniha - 80 stran, francouzsky, Pevná bez přebalu lesklá Papírové roličky a karton jsou snadno dostupným a levným materiálem, která ti nabízí nekonečné množství inspirace ke kreativnímu tvo...

INFORMACE

AUTOR
Natacha Seretová
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Hravé tvoření z papírových roliček.pdf

POPIS

Vytvořte společně s vlčkem Zulu a Supersovičkou 25 úžasných projektů z papírových roliček a kartonu! Vytvořte společně s vlčkem Zulu a Supersovičkou 25 úžasných projektů z papírových roliček a kartonu. Papírové roličky a karton jsou snadno dostupným a levným materiálem, která ti nabízí nekonečné množství inspirace ke kreativnímu tvoření. Na stránkách této knihy na tebe čekají srozumitelně popsané a názorně ilustrované návody, podle kterých snadno vytvoříš roztomilá zvířátka, legrační postavičky nebo úžasné domečky.

Chcete si přečíst knihu?Hravé tvoření z papírových roliček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natacha Seretová. Číst Hravé tvoření z papírových roliček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY