Zapomenutá vražda

Zapomenutá vražda - Agatha Christie | Jesuslecitona.org

...ví v roce 1976.. Nepřesně se jedná o poslední případ slečny Marplové ... Zapomenutá vražda by Agatha Christie ... .Dílo bylo zřejmě napsáno během druhé světové války. Autorka si přála, aby byl román vydán po její smrti. Kniha Zapomenutá vražda Přidat komentář. Márinka. 1 27. dubna. Informace se z našeho mozku často vynořují na podnět. ... Slečna Marpleová: Zapomenutá vražda (1987) Miss Marple: At Bertram's Hotel (1987) Miss Marple: The Murder at the Vicarage (1986) Slečna Marplová: Ohlášená vražda (1985) Miss Marple: A Pocket Full of Rye (1985) Miss Marple: The Moving Finger (TV film) (1985) Slečna Marpleová: Mrtvola v knihovně (1984) Rozbité zrcadlo (1980) Malíř Hamilton (Rudolf Jelínek), který svým uměním a názory se značně rozchází s konvenční společností malého amerického města, je podezříván, že zavraždil svou manželku ... Zapomenutá vražda je také posledním případem slečny Marplové. Kdo ... Zapomenutá vražda by Agatha Christie ... ... Zapomenutá vražda je také posledním případem slečny Marplové. Kdo by ji neznal - stará paní, ...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
12,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapomenutá vražda.pdf

POPIS

Nejproslulejší spisovatelka minulého století Agatha Christie napsala v nejisté době na počátku druhé světové války dva detektivní romány, Oponu: Poslední případ Hercula Poirota a Zapomenutou vraždu, další příběh se slečnou Marplovou. Oba byly uloženy do trezoru v bance, kde zůstaly nedotčeny po tři desítky let a svého vydání se dočkaly až v roce 1975, resp. o rok později. V Zapomenuté vraždě nás autorka zavádí do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth, kde si mladí novomanželé Reedovi, stěhující se sem z Nového Zélandu, zakoupí malou viktoriánskou vilku. Gwenda Reedová však ale díky záhadným a ne právě příjemným útržkům vzpomínek, které se jí začnou vybavovat, pomalu nabude děsivé jistoty, že v tomto domě už kdysi byla a stala se v něm svědkyní vraždy. Podaří se jí za pomocí slečny Marplové sestavit ze střípků vědomí, zasutých hluboko v paměti, skládanku, která odhalí tajemství dávného zločinu?

Chcete si přečíst knihu?Zapomenutá vražda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Zapomenutá vražda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY