Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku

Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku - Otakar Ševčík | Jesuslecitona.org

...literatury. Je zaměřen na základní problémy techniky pravé ruky, které Ševčík procvičuje v systematicky řazených 4 000 variantách všech sm ... Škola smyčcové techniky, Opus 2, sešit 1: Ševčík Otakar ... ... ... Významným opusem legendy houslové pedagogiky Otakara Ševčíka (1852-1934) je jeho Škola smyčcové techniky. Zatímco Opus 1 představuje zásadní shrnutí Ševčíkovy progresivní metody výuky houslové hry. Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku Škola smyčcové techniky pro violoncello op. 2, sešit I a II Ševčík Otakar - detailní informace o produk ... Škola smyčcové techniky pro violoncello op.2, sešit I a II ... . 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku Škola smyčcové techniky pro violoncello op. 2, sešit I a II Ševčík Otakar - detailní informace o produktu. Noty z celého světa. Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro školy, učebnice a jiné hudebniny se zaměřením na klasickou i populární hudbu. Muziker.cz - Hal Leonard Really Easy Piano: Chart Toppers Muziker.cz - Kniha ze série Really Easy Piano: Chart Toppers je sbírka 18 písní, speciálně upravených pro piano. Obsahuje akordy a různé tipy a rady. Kniha je v anglickém jazyce. Vhodná i pro začátečníky. Počet stran: 48. - Ceneo Česko Škola smyčcové techniky pro violoncello op. 2, sešit V a VI Zboží již není dostupné Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Škola smyčcové techniky pro violoncello op. 2, sešit V a VI Ševčík Otakar - detailní informace o produktu. Noty z celého světa. Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro školy, učebnice a jiné hudebniny se zaměřením na klasickou i populární hudbu. Cvičení dvojhmatová a flažoletová: Cvičení pro pravou ruku: Ševčík-Škola smyčcové techniky op.2 sešit 2 BA 9592: Ševčík-Škola smyčcové techniky op.2 sešit 3 BA 9593: Teml-Koledníček Jednak navazuje na systematickou krok za krokem práci s pravou rukou, důkladně rozpracovanou v předchozím opusu 2, ale lze ho také chápat samostatně jako oživení denní houslistovy práce, či jako zhuštěný, velice efektivní způsob ovládnutí široké škály pohybů pravé ruky - od základních až po virtuózní. Otakar Ševčík Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku Noty pro smyčcové nástroje. ... Otakar Ševčík Škola smyčcové techniky pro violoncello op. 2, sešit I a II Noty pro smyčcové nástroje....

INFORMACE

AUTOR
Otakar Ševčík
DIMENZE
12,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku.pdf

POPIS

Významným opusem legendy houslové pedagogiky Otakara Ševčíka (1852-1934) je jeho Škola smyčcové techniky. Zatímco Opus 1 představuje zásadní shrnutí Ševčíkovy progresivní metody výuky houslové hry, Opus 2 je zaměřen na elementární problémy techniky pravé ruky. Škola smyčcové techniky o třech částech obsahuje přes 4000 systematicky řazených cvičení smyků se stoupající úrovní obtížnosti. První část se zabývá cvičením pravé paže a vedením smyčce po jednotlivých strunách, druhá obsahuje cvičení ohebnosti zápěstí pravé ruky a arpeggia na dvou strunách, třetí část přináší nejobtížnější varianty smykové techniky - arpeggia přes 3 a 4 struny a akordickou hru.

Chcete si přečíst knihu?Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Ševčík. Číst Škola smyčcové techniky op. 2, Sešit 1 - Cvičení pro pravou ruku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY