Marplová: Zapomenutá vražda

Marplová: Zapomenutá vražda - Agatha Christie | Jesuslecitona.org

...g Murder) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB ... Marplová: Zapomenutá vražda - Agatha Christie | KOSMAS.cz ... ... .COM Nepodceňujte staré panny! Mohli byste na to krutě doplatit. Britský film, natočený podle detektivního románu Agathy Christie (2005). Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth. Zapomenutá vražda (1976) je jedním z ... Slečna Marplová: Zapomenutá vražda (2006) [TV film ... ... . Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického ... Všechny informace o produktu Kniha Marplová: Zapomenutá vražda - Christie Agatha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Marplová: Zapomenutá vražda - Christie Agatha. Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth. 1. Mrtvola v knohovně 2. Vražda na faře 3. Vlak z Paddingtonu 4. Ohlášená vražda 5. Zapomenutá vražda 6. Cukání v palci 7. Sittafordská záhada 8. Není kouře bez ohýnku 9. Nultá hodina 10. Nemesis 11. Zkouška neviny 12. V hotelu Bertram 13. Kapsa plná žita 14. Vraždit je snadné 15. Smysluplná vražda 16. Proč nepožádali ... Obsah filmu Slečna Marplová: Zapomenutá vražda „Déja vu" - tak nazývají Francouzi onen pocit „již viděného", který možná leckdo z nás zažil sám na sobě, když se v zaručeně cizím prostředí nemohl zbavit dojmu, že tady již někdy byl, že tohle už přece někdy viděl. Zapomenutá vražda byla, stejně jako Opona napsána (zřejmě) již za druhé světové války, ale vyšla až v půlce 70. let, na rozdíl od Opony až po smrti Agathy Christie.V knize zůstalo několik detailů, které naznačují dobu vzniku románu: plukovník Bantry, který zemřel již na počátku 60. let, se objevuje znovu - živý a zdravý, životní styl obyvatel Dilmouthu ... 13. kniha v sérii Slečna Marplová. O čem je kniha Zapomenutá vražda? Nejproslulejší spisovatelka minulého století Agatha Christie napsala v nejisté době na počátku druhé světové války dva detektivní romány, Oponu: Poslední případ Hercula Poirota a Zapomenutou vraždu, další příběh se slečnou Marplovou. Jane Marplová je zároveň trochu podobná babičce Agathy Christie. "Slečna Marplová nebyla v žádném případě obrazem mé babičky, byla mnohem více staropannenská a šťouravá, ale v něčem jí přece jen byla podobná - ač dobrosrdečné stvoření, vždy od každého a ode všeho očekával...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Marplová: Zapomenutá vražda.pdf

POPIS

Zapomenutá vražda (1976) je jedním ze dvou detektivních románů, které Agatha Christie napsala na počátku druhé světové války, pak ale uložila do trezoru a vydala až na sklonku svého života. Mladí novomanželé Reedovi se stěhují z Nového Zélandu do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth. Zakoupili si tu malou viktoriánskou vilku. Gwenda Reedová však ale díky záhadným a ne právě příjemným útržkům vzpomínek, které se jí začnou vybavovat, pomalu nabude děsivé jistoty, že v tomto domě už kdysi byla a stala se v něm svědkyní vraždy. Podaří se jí za pomocí slečny Marplové sestavit ze střípků vědomí, zasutých hluboko v paměti, skládanku, která odhalí tajemství dávného zločinu?

Chcete si přečíst knihu?Marplová: Zapomenutá vražda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Marplová: Zapomenutá vražda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY