Hormony v harmonii: ženám v každém věku

Hormony v harmonii: ženám v každém věku - Caroline Fibaek, | Jesuslecitona.org

...ickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a ... Hormony v harmonii: ženák v každém věku - Caroline Fibaek ... ... ... Hormony v harmonii. ženám v každém věku. Caroline Fibæk a Stine Fürst ; z dánského originálu Hormonel harmoni přeložila: Květa Böhmer. Fibæk, Caroline. Fibæk, Caroline. Document has not been rated yet Hormony v harmonii Caroline Fibæk a Stine Fürst Ženám v každém věku Výborná kniha erudovaných odborných lékařek přináší ženám užitečné rady, které jim mohou ulevit od potíží spojených s premenstruačním syndromem, s návaly horka, únavou, redukcí váhy, nebo zatím marnou snahou otěhotnět. Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry me ... Hormony v harmonii ženám v každém věku - Fibaek, Caroline ... ... . Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes ... Hormony v harmonii ženám v každém věku. Fibæk, Fürst - Hormony v harmonii ženám v každém věku. C. Fibæk, S. Fürst . Skladem: 1 ks: vydavatel: Grada Publishing, a.s. Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Hormony v harmonii ženám v každém věku - Caroline Fibaek, Stine Fürst . Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Hormony v harmonii ženám v každém věku. (Fibaek Caroline, Fürst Stine) „Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem - s velmi dobrými výsledky - používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. Pokud ale chcete mít Hormony v harmonii, neváhejte a sáhněte po následující knize, která v sobě spojuje rady klasické i alternativní medicíny. Hormony v harmonii. ženám v každém věku Autorky: Caroline Fibaek, Stine Fürst V době koronavirove krize je omezeno dodání českou poštou, proto pouze osobní předání ... Hormony v harmonii ženám v každém věku 1 poptávka. Hormony v harmonii ženám v každém věku. Caroline Fibaek, Sti... Grada, 2018. 11,80 € 14,05 ... Hormony v harmonii ženám v každém věku - Fibaek Caroline, Fürst Stine, Hodnocení produktu: 75% . Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu... Hormony v harmonii ženám v každém věku. Bylinky pro děti a maminky 2. 220 K ... Nacházíte se v kategorii "Madicína a alternativní medicína". Toto je doba léků. Když nás něco bolí, okamžitě zamíříme do lékárny. Léky vyrábějící farmateutické firmy nám v životě hodně pomáhají, ale je možn...

INFORMACE

AUTOR
Caroline Fibaek,
DIMENZE
7,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Hormony v harmonii: ženám v každém věku.pdf

POPIS

Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Kniha vznikla díky spolupráci dvou žen, které se ve své praxi problémy žen denně zabývají – gynekoložky a bioložky vzdělané v naturopatii. Mile, vtipně, a s ženským citem napsaný rádce zabývající se příznaky problémů žen v jejich plodném i přechodovém období. Velkou předností knihy je skutečnost, že z žen nedělá oběti jejich situace nebo věku, ale naopak jim dodává sebedůvěru ve vlastní síly. Publikace je dále doplněna vybranými vkusnými recepty a neodolatelnými fotografiemi pořízenými se skromným severským šarmem. Text je psaný lehkou čtivou formou, přesně tak, jak žena po celodenní práci uvítá. Tento průvodce, kromě odborných rad nabízí to, na co žena většinou ve svém shonu nepomyslí – citlivý přístup, který ji nenápadně přeladí na příjemnou strunu a dodá pocit sounáležitosti s ostatními ženami v podobné situaci. Žena tak přestává být v zoufalém labyrintu nároků na ni kladených osamocena, ale naučí se brát svoji životní roli s nadhledem a humorem.

Chcete si přečíst knihu?Hormony v harmonii: ženám v každém věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Fibaek,. Číst Hormony v harmonii: ženám v každém věku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY