Technika hry na saxofon

Technika hry na saxofon - David Liebman | Jesuslecitona.org

...nace klapek trubky, abys ho mohl zahrát ... Kniha: Technika hry na saxofon - David Liebman | Knihy.ABZ.cz ... . Noty, knihy, hudobniny, učebnice, škola hry na saxofón, gitaru, husle, flautu, učebnice pre hudobníkov, ZUŠ i samoukov. Technika hry na saxofon. David Liebman. Vynikající saxofonista David Liebman (nar. 1946 v Brooklynu) se proslavil též jako světově uznávaný pedagog v oblasti jazzu a saxofonové hry. Dům knihy.cz > Technika hry na saxofon. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Technika hry na saxofon. LIEBMAN David. Info: Editio Bärenreit ... Vše o saxíku ! :-) - Saxofon - Něco o saxofonu ... . LIEBMAN David. Info: Editio Bärenreiter, 2004 (1) - brož, 64 str. Z angl. přel. F. Kopp EAN: 9788086385235 ISBN: 80-86385-23-X ... Technika hry na saxofon - David Liebman: Krátky popis: Diskontní produkt Technika hry na saxofon - David Liebman od výrobce Editio Bärenreiter u nás najdete výhodně od 152 Kč : Obvyklá cena: 135...

INFORMACE

AUTOR
David Liebman
DIMENZE
6,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Technika hry na saxofon.pdf

POPIS

Vynikající saxofonista David Liebman (nar. 1946 v Brooklynu) se proslavil též jako světově uznávaný pedagog v oblasti jazzu a saxofonové hry. Své dlouholeté interpretační a pedagogické zkušenosti zúročil v učebnici, která systematicky a velmi podrobně popisuje techniku hry na tento nástroj a zároveň vysvětluje, jak o hře přemýšlet a hledat optimální přístup k jejím jednotlivým aspektům (dýchání, nátisk, frázování atd.). Soustředí se především na odstranění zlozvyků a na rozvoj přirozené a uvolněné techniky. Využití této v celém světě používané učebnice je velmi široké; je vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče bez ohledu na hudební styl, jemuž se věnují. Důležité informace zde naleznou nejen saxofonisté, ale i klarinetisté a hráči na ostatní dechové nástroje či zpěváci (kapitola o dýchání). Knihu přeložil významný český saxofonista František Kop.

Chcete si přečíst knihu?Technika hry na saxofon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Liebman. Číst Technika hry na saxofon Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY