S láskou, Nina

S láskou, Nina - Nina Stibbeová | Jesuslecitona.org

...které zažívala zkoušky i výhry, vtipné i vážné situace ... Josef Vágner a Anička Vágnerová- S láskou nám je líp - YouTube ... . ... Elektronická kniha: S láskou, Nina Autor: Nina Stibbeov á. Autorka líčí v dopisech adresovaných sestře každodenní příhody z intelektuální rodiny, v níž začala pracovat ve dvaceti letech jako chůva. ... Koupit Koupit eknihu. Román S láskou, Nina nás přivádí do anglické intelektuální rodiny v 80. letech 20. století. Autorka Nina Stibbeová čerpá ze své vlastní zk ... Posílám ti pozdrav z dálky... | Chrudimka.cz ... . století. Autorka Nina Stibbeová čerpá ze své vlastní zkušenosti, kdy se jako mladá a nezkušená dívka stala chůvou v rodině Mary-Kay Wilmersové, která je známá editorka London Review of Books. Román S láskou, Nina nás přivádí do anglické intelektuální rodiny v 80. letech 20. století. Autorka Nina Stibbeová čerpá ze své vlastní zkušenosti, kdy se jako mladá a nezkušená dívka stala chůvou v rodině Mary-Kay Wilmersové, která je známá editorka London Review of Books. S láskou, Nina není románem v klasickém slova smyslu. Jedná se o soubor příběhů, postřehů a trefných glos ve formě dopisů. Kniha je stylizována tak, že čteme pouze dopisy Niny, Victoriiny odpovědi zveřejněny nejsou. Asi znáte ten pocit, když k někomu mluvíte a on vás nevnímá, že je to, jako byste mluvili do zdi. S láskou, Nina Nina Stibbeová Nakladatel: XYZ 2019 Román S láskou, Nina nás přivádí do anglické intelektuální rodiny v 80. letech 20. století. Autorka Nina Stibbeová čerpá ze své vlastní zkušenosti, kdy se jako mladá a nezkušená dívka stala chůvou v rodině Mary-Kay Wilmersové, která je známá editorka London Review of Books. Elektronická kniha S láskou, Nina na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze S láskou, Nina od ostatních uživatelů. Nakupujte E-... Elektronická kniha S láskou, Nina na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie S láskou, Nina od ostatných používateľov. ... Román S láskou, Nina nás přivádí do anglické intelektuální rodiny v 80. letech 20. století. Autorka Nina Stibbe čerpá ze své vlastní zkušenosti, kdy se jako mladá a nezkušená dívka stala chůvou v rodině Mary-Kay Wilmersové, která je známá editorka London Review of Books. S láskou, Nina. Nakladatelství: XYZ. ... Nina Stibbeová v 80. letech pracovala jako chůva dvou chlapců v Londýnské in...

INFORMACE

AUTOR
Nina Stibbeová
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
S láskou, Nina.pdf

POPIS

Vtipné memoáry plné moudrosti. Adrian Mole a Mary Poppinsová v jedné osobě, to vše v kulisách intelektuálního severního Londýna.Nina Stibbeová v 80. letech pracovala jako chůva dvou chlapců v Londýnské intelektuální rodině a z dopisů, které psala domů své sestře Viky, vznikla tato kniha. Popisuje zážitky ze trochu zvláštní rodiny, ve které zažívala zkoušky i výhry, vtipné i vážné situace. Jsme také svědky samotného vývoje autorky, ze které se postupem času stává samostatná žena, pevně rozhodnutá vystudovat literaturu.

Chcete si přečíst knihu?S láskou, Nina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nina Stibbeová. Číst S láskou, Nina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY