Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky

Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky - Milena Vonková | Jesuslecitona.org

...brazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka ... Česká přísloví - rceni.cz ... . Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a ... Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a soubor kreslených vtipů Kdo se směje, rozumí téže autorky. Česká přísloví - 1614 přísloví ... Chudému je hej ... pranostika - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a soubor kreslených vtipů Kdo se směje, rozumí téže autorky. Česká přísloví - 1614 přísloví ... Chudému je hej, spolu s ním se směj. Nikdo mu nic nezávidí, nikdo mu nic nepokrade. Chudému je hej, tak mu kačku dej! ... » Anekdoty | Hlášky z filmů | Legrace | Pranostiky | Přán ......

INFORMACE

AUTOR
Milena Vonková
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky.pdf

POPIS

Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a soubor kreslených vtipů Kdo se směje, rozumí téže autorky. Publikace obsahuje 25 obrazových listů, které nabízejí prostřednictvím výtvarné zkratky vybrané ukázky běžných českých rčení, přísloví a pranostik a které jsou doplněny adekvátní textovou oporou v podobě 25 pracovních listů s jednotným názvem Otázky a úkoly, kde lze účelově vybírat z široké nabídky cvičení, otázek, komunikativních úkolů, diskusních i herních bloků, divadelních etud atd. Pracovní listy jsou doplněny lexikálními poznámkami a často také krátkými tematickými básničkami, které lze použít k nácviku výslovnosti, k obsahové analýze i jako inspiraci pro podobné pokusy studentů. S příručkou je možné pracovat výběrově napříč spektrem jazykových úrovní od A1 po B2. Soubor ilustrací a textových příloh představuje lingvodidaktický materiál, který prostřednictvím výtvarného a jazykového humoru čerpajícího z bohaté pokladnice české lidové moudrostimůže sloužit jako doplněk běžně používaných učebnic češtiny pro cizince k nenásilnému, zábavnému procvičování konverzace a současně i k upevňování lexikální a gramatické kompetence v různých skupinách cizojazyčných mluvčích.

Chcete si přečíst knihu?Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Vonková. Číst Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY