Skořicová pleť

Skořicová pleť - John D. MacDonald | Jesuslecitona.org

...své antioxidační účinky, chrání pleť před podrážděním a infekcemi ... Skořicová pleť - John D. MacDonald | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Citrón se používá pro své bělící účinky, zároveň čistí póry. Skořice pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku. 2 lžíce medu 1 lžička skořice citrónová šťáva Smíchejte ... MEDOVO-SKOŘICOVÁ MASKA NA PROBLEMATICKOU PLEŤ. Med se užívá pro své antioxidační účinky, chrání pleť před podrážděním a infekcemi. Citrón se používá pro své bělící účinky, zároveň čistí póry. ... Travis McGee: Skořicová pleť - John Dann MacDonald ... ... . Citrón se používá pro své bělící účinky, zároveň čistí póry. Skořice pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku. Jablečno-skořicová maska na mastnou pleť Pleťová maska má antiseptické účinky, čistí a stahuje póry. Nastrouhané jablko smícháme s bílým jogurtem, medem, mletou skořicí a lžící ovesných vloček. Směs naneseme na pokožku a necháme působit asi 20 minut. Čisticí brusinková maska...

INFORMACE

AUTOR
John D. MacDonald
DIMENZE
6,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Skořicová pleť.pdf

POPIS

Neznámí pachatelé vyhodí do vzduchu jachtu profesora Meyera. Při výbuchu zahynou tři lidé, mezi nimi profesorova neteř, která se před nedávnem vdala. Vypátrat viníky se snaží dlouholetý profesorův přítel Travis McGee, který postupně shromažďuje fakta a rozplétá složitý příběh podvodníka. Nakonec odhaluje prohnaného několikanásobného vraha, jenž pod různými jmény sváděl a zabíjel ženy, aby získal jejich peníze.

Chcete si přečíst knihu?Skořicová pleť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John D. MacDonald. Číst Skořicová pleť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY