Čtenářský deník pro 3. – 5. ročník ZŠ: Piš, vyprávěj, diskutuj

Čtenářský deník pro 3. – 5. ročník ZŠ: Piš, vyprávěj, diskutuj - Dita Nastoupilová | Jesuslecitona.org

...án jako doplňkový výukový materiál k rozvoji čtenářské gramotnosti, a ... Čtenářský deník pro 3. - 5. ročník ZŠ - Dita Nastoupilová ... ... ... - 5. ročník ZŠ. Piš, vyprávěj, diskutuj - Dita Nastoupilová . Piš, vyprávěj, diskutuj Tento čtenářský deník nabízí mnohem víc, než jen prostor k zápisu o přečtených knihách! Čtenářský deník pro žáky 3. - 5. ročníku ZŠ je koncipován jako doplňkový výukový materiál k rozvoji čtenářské gramotnosti, a ... 11. 5. ČJ - zopakuj si, co víš o podstatných jménech a co u nich určuj ... Čtenářský deník pro 3. - 5. ročník ZŠ - Dita Nastoupilová ... ... ... 11. 5. ČJ - zopakuj si, co víš o podstatných jménech a co u nich určujeme - pád (pádové otázky), číslo (jednotné a množné) a rod (mužský, ženský, střední), na pracovním listu vypracuj cvič. 1 a 3, cvič. 2 - dobrovolně podle instrukcí u cvičení (pro každý pád si vyber jinou pastelku), nové učivo - Co vyjadřují slovesa: uč., str. 173, cvič. 1 ... Piš, vyprávěj, diskutuj Tento čtenářský deník nabízí mnohem víc, než jen prostor k zápisu o přečtených knihách! Čtenářský deník pro žáky 3. - 5. ročníku ZŠ je koncipován jako doplňkový výukový materiál k rozvoji čtenářské gramotnosti, a nejen to. Pondělí 18.5. dnes videohovor v 9:30h a v 10:30h KD - děti, v rámci komunikačních dovedností jste dělaly sebehodnocení, jak doma zvládáte učivo, porovnání učení se doma a ve škole…zkuste se zamyslet a napsat, jak se vidíš ty sám(sama), jak myslíš, že tě vidí druzí (kamarádi, rodiče, paní učitelka…), napiš 3 až 5 vět. 26/3 Přepiš věty do sešitu - použij zkrácené tvary; 26/4 Doplň na prázdná místa zkrácené tvary slovesa to be (I´m, You´re,…) nebo přivlastňovací zájmena, piš tužkou do učebnice. 26/5 Do prázdných míst doplň správné věty tak, aby odpovědi dávaly smysl. 26/6 Dle vzoru napiš věty do sešitu. Online zprávy pro žáky 5.B - ZŠ Kořenského, Praha 5 - Smíchov....

INFORMACE

AUTOR
Dita Nastoupilová
DIMENZE
7,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtenářský deník pro 3. – 5. ročník ZŠ: Piš, vyprávěj, diskutuj.pdf

POPIS

Čtenářský deník pro žáky 3. – 5. ročníku ZŠ je koncipován jako doplňkový výukový materiál k rozvoji čtenářské gramotnosti, a nejen to. Vedle možnosti klasického zápisu o přečtených knihách přináší prostor pro sebehodnocení vlastních čtenářských zážitků a jejich sdílení formou vzájemných čtenářských konzultací, i místo k vlastním komentářům a postřehům učitele. V závěru nechybí tipy na další činnosti, kterými lze na deníkové záznamy navázat.

Chcete si přečíst knihu?Čtenářský deník pro 3. – 5. ročník ZŠ: Piš, vyprávěj, diskutuj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Nastoupilová. Číst Čtenářský deník pro 3. – 5. ročník ZŠ: Piš, vyprávěj, diskutuj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY