Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů

Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Jill Dardigová C., | Jesuslecitona.org

...a mládež ... Domluvme se Kniha o smlouvách dětí a rodičů ... Domluv me se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Jill C ... ... ... ï. Domluvme se : kniha o smlouvách dětí a rodičů / Jill . Dardigová, William L. Heward ; ilustrace Ann Pearleová ; do češtiny přeložili Martin Mareček a arbora hrudinová -- Vydání první Brno : Masarykova univerzita, 2018 -- 122 stran -- cze ISBN 978-80-210-8900-6 Sign.: II 116302V1 Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktualne.cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zamě ... Domluvme se Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Artforum ... .cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti obstáli v dospělém životě. Kniha Domluvme se zobrazuje situaci, kdy děti chtějí uzavírat smlouvy i v "opačném gardu", tedy že určí úkoly a odměny pro rodiče. Tato varianta, případně nějaká písemná dohoda mezi maminkou a tatínkem může být podle Pančochy ideálním startem pro všechny. Jedná se například o metody brainstormingové a evokační, kognitivní a vizualizační, kinestetické, komunikační, dramatizační a kompoziční. ... Domluvme se - Kniha o smlouvách dětí a rodičů ... 2020 - Kníhkupectvo SPRINTON, s.r.o., všetok obsah na webe je chránený autorskými právami Lupiči a policajti: Veselé zkazky pro mládež, trampy, noční šoféry a vědce, seniory i opalující se krásky, čtení na deštivou dovolenou u táboráku, ve škole pod l Domluvme se! je kniha, která čtenáře provede procesem řešení problémů v rodině týkajících se plnění domácích prací a povinností. Čtenáři se seznámí s osvědčenou technikou uzavírání smluv, představenou srozumitelným způsobem v situacích běžné rodiny....

INFORMACE

AUTOR
Jill Dardigová C.,
DIMENZE
11,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů.pdf

POPIS

Problémy mezi dětmi a rodiči nejsou nic neobvyklého. Tato kniha ovšem přináší neobvyklý způsob, jak takové každodenní problémy účinně řešit. Domluvme se! je kniha, která čtenáře provede procesem řešení problémů v rodině týkajících se plnění domácích prací a povinností. Čtenáři se seznámí s osvědčenou technikou uzavírání smluv, představenou srozumitelným způsobem v situacích běžné rodiny. Mnoho rodin zjistilo, že techniky popsané v této knize přispěly k vytvoření pozitivnějších vztahů mezi dětmi a rodiči. V rámci odborné evaluace uzavírání smluv v rodinách usoudilo 90 % rodičů, že vedly ke zlepšení v plnění konkrétních úkolů.

Chcete si přečíst knihu?Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jill Dardigová C.,. Číst Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY