Čepel entropie

Čepel entropie - Vilém Koubek | Jesuslecitona.org

... nepřestává zvonit telefon. Čepel entropie se hrdě hlásí ke splatterpunku, ale místy si tyká i s H ... Čepel entropie: splatterpunk v trochu jiném županu ... ... . P. Lovecraftem, a nebojí se dokonce využít prvků hororového žánru bizarro. ---- Takový útěk z pekla není zrovna procházka růžovým sadem plným nadržených panen. Už toto samo o sobě navozuje, v jakém duchu je Čepel entropie psaná. Autor v textu zvolil kombinaci intelektuálních prvků, prozrazující jeho akademické kořeny s poměrně drsnými gore scénami a nevybíravými sexuálními narážkami, které působí místy až trochu pubertálním dojmem.Také samotný název knihy je na první pohled poměrně nicneříkající, takže opravdu ... Čepel ent ... Čepel entropie: splatterpunk v trochu jiném županu ... ... .Také samotný název knihy je na první pohled poměrně nicneříkající, takže opravdu ... Čepel entropie se hrdě hlásí ke splatterpunku, ale místy si tyká i s H. P. Lovecraftem a nebojí se vztáhnout ruce k okrajovému hororovému žánru bizarro. Tonda Vořezálek otevře oči do světa, v němž zemřel. Znovu potká svou milující ženu i přátele z útulného domova důchodců — a vzápětí je všechny pozabíjí. Čepel entropie. Tonda Vořezálek otevře oči do světa, v němž zemřel. Znovu potká svou milující ženu i přátele z útulného domova důchodců — a vzápětí je všechny pozabíjí. Démon, kterého si přinesl z podsvětí, má totiž hlad a chce si užívat. Záhy však démon zjistí, že svět lidí není tak idylické místo ... Čepel entropie. nakladatelstvi.hostbrno.cz. August 29, 2018 at 6:00 PM · Public. 6 Comments · Full Story. Korektor. Korektor sice spí, ale když už máme ty Vánoce, tak je mějte veselé!:) December 24, 2016 at 5:00 PM · Public. 7 Comments · Full Story. Korektor. Korektor o zenu. April 1, 2016 at 7:20 PM · Čepel entropie 2018; Sníh 2009; Podobné knihy. Inferium 2019; Noční klub. Díl prvn ... Čepel entropie se hrdě hlásí ke splatterpunku, ale místy si tyká i s H.P. Lovecraftem, a nebojí se dokonce využít prvků hororového žánru bizarro. Čítaj viac. Kúpte spolu . 27,12 € Kúpiť spolu . Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť. ... Čepel entropie se hrdě hlásí ke splatterpunku, ale místy si tyká i s H. P. Lovecraftem, a nebojí se dokonce využít prvků hororového žánru bizarro.----Takový útěk z pekla není zrovna procházka růžovým sadem plným nadržených panen. Č...

INFORMACE

AUTOR
Vilém Koubek
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Čepel entropie.pdf

POPIS

Řež plná černého humoru a cynismu. Autor komiksu Korektor přichází se svým cynickým prozaickým debutem. Tonda Vořezálek otevře oči do světa, v němž zemřel. Znovu potká svou milující ženu i přátele z útulného domova důchodců — a vzápětí je všechny pozabíjí. Démon, kterého si přinesl z podsvětí, má totiž hlad a chce si užívat. Záhy však démon zjistí, že svět lidí není tak idylické místo, jak ho líčí legendy a cestovní kanceláře v pekle. Na paty se mu nalepí lovci, smůla a možná i prastaré mocnosti. Ne přede všemi se mu podaří utéct, a jeho bezstarostné vraždění pro radost se změní v boj o přežití. Změří tak síly se Satanem, zjistí, že z earl greye se dá vylouhovat pořádně silný odvar, a na vrcholu šílenství se projede po zcela průjezdné dálnici D1. Nakonec se kolem něj rozpoutá celoplanetární apokalypsa. Čepel entropie se hrdě hlásí ke splatterpunku, ale místy si tyká i s H. P. Lovecraftem, a nebojí se dokonce využít prvků hororového žánru bizarro.

Chcete si přečíst knihu?Čepel entropie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilém Koubek. Číst Čepel entropie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY