Čáp Čeněk

Čáp Čeněk - Helena Haraštová | Jesuslecitona.org

.... Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; ISBN: 978-80-00-05010-2 ... Čáp Čeněk | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . EAN: 9788000050102. Objednací kód: NA323126 Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny. Pracovní sešit předškoláka je věnován všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a učitelkám mateřských škol. Rozmanitá cvičení dítěti pomohou zvládnout základy čtení, psaní a počítání. Díky tomu pro něj bud ... Čáp Čeněk - Helena Haraštová | Databáze knih ... . Rozmanitá cvičení dítěti pomohou zvládnout základy čtení, psaní a počítání. Díky tomu pro něj bude start ve škole je Vydal: Albatros , září 2018, vázaná, 14 stran, ilustrace Edit Hajdu, pro děti od 3 let Letní dny se ponenáhlu začínají krátit a malý čáp Čeněk, který se sotva naučil trochu létat, zvědavě pozoruje, jak se jeho rodiče, další příbuzní i všichni čapí sousedé připravují na dalekou cestu. Biometrické osobné údaje podľa GDPR (biometrický podpis, kamerový systém) Váryová Lucia, Rafajová Monika Soutěž o dětskou knížku Čáp Čeněk - Ostatní. Pro malé čtenáře a zvídálky je určena nádherně ilustrovaná knížka Čáp Čeněk, kterou právě vydává… Čáp Čeněk Haraštová Helena Cena: 144 Kč Čáp a Lola Nahacz Mirosław Cena: 195 Kč Pedagogická psychologie pro učitele Koťa Jaroslav, Jedlička Richard, Slavík Jan Cena: 276 Kč Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách Čermák Marko Cena: 249 Kč ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Edit Hajdu....

INFORMACE

AUTOR
Helena Haraštová
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čáp Čeněk.pdf

POPIS

Vydejte se s čápem Čeňkem na cestu a dozvíte se, proč ptáci migrují!Letní dny se ponenáhlu začínají krátit a malý čáp Čeněk, který se sotva naučil trochu létat, zvědavě pozoruje, jak se všichni čápi okolo připravují na dalekou cestu. Kam mají namířeno? A proč nechtějí zůstat na svých komínech? V průběhu čtení budete nejen sledovat celou dlouhou čapí cestu do teplých krajin, ale dozvíte se také, proč někteří ptáci na zimu odlétají a kdy je zase budete moci přivítat doma. Na každé dvoustraně na vás čekají malé záhady, kterým s pomocí odklápěcích okýnek přijdete na kloub!

Chcete si přečíst knihu?Čáp Čeněk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Haraštová. Číst Čáp Čeněk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY