Anglická konverzace u lůžka nemocného

Anglická konverzace u lůžka nemocného - - | Jesuslecitona.org

...řená konverzace zmedicínské a ošetřovatelské oblasti ... Anglická konverzace u lůžka nemocného — Kniha.cz ... . Kniha 'Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení.' ... Anglická konverzace u lůžka nemocného. kolektiv. Anglická konverzace u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102006 ISBN: 978-80-271-0200 ... Kniha "Anglická konverzace u lůžka nemocného" ... . Nakladatel: Grada EAN: 9788027102006 ISBN: 978-80-271-0200-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 11,7 × 16,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se li...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglická konverzace u lůžka nemocného.pdf

POPIS

Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Fráze k ošetřovatelské péči jsou děleny podle ošetřovatelských postupů – od úpravy lůžka, přes hygienu a podávání jídla, až po specializované postupy, např. infuze, aplikaci injekcí, péči o matku a dítě atd.

Chcete si přečíst knihu?Anglická konverzace u lůžka nemocného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Anglická konverzace u lůžka nemocného Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY