Únik z průměrnosti

Únik z průměrnosti - Pavel Vosoba | Jesuslecitona.org

...ný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli" ... Únik z průměrnosti, Pavel Vosoba | Knihkupec.com ... . ÚNIK Z PRŮMĚRNOSTI NA DNĚ - OTEVŘENOST - VLASTNÍ CESTA Dítě spadne 1000krát a zase se zvedne až se naučí chodit. Buďme opět dětmi. 19.45 PODVEČER SPOJENÍ VZTAHŮ A CHUTNÉHO POHOŠTĚNÍ ... "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, m ... eboltSlovensko.com - Únik z průměrnosti ... . Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli". Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen Pavel Vosoba je koučem, spolumajitelem společnosti M. C. TRITON a autorem pěti knih. Pavel je poradcem pro team leadery a lidi, kteří chtějí na sobě pracovat. Koučuje jich tak až 100 lidí měsíčně. Znám je i pro svou knihu Dokonalý život: Být průměrný není normální, ke které chystá volný druhý díl s pracovním názvem Únik z průměrnosti. "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli". "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli". Kniha Únik z průměrnosti je skutečný román, napsaný svérázným úsporným . jazykem, s minimalizací slov a nepřetržitými dialogy, rychlými zvraty a napí. navým dějem, jako kdyby autor psal spíše scénář k napínavému detektivnímu . filmu. Nenechá čtenáře vydechnout, osudy hlavních postav se neustále rozvíje "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli". Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen on sám je pánem svého života. "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt" společnosti, jehož život je řízen zvenčí - politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli". Hledáte Únik z průměrnosti od Pavel Vosoba? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pokr...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Vosoba
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Únik z průměrnosti.pdf

POPIS

"Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt“ společnosti, jehož život je řízen zvenčí – politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli“. Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen on sám je pánem svého života. Vydává se na další cestu poznání, na níž ho tentokrát provází Viktorie, která mu ukáže cestu k duchovní stránce jeho osobnosti.Richardovi dochází, že všechno poznání směřuje k němu samotnému. Kdo je vlastně ON? Proč je TADY? Jaký to má všechno SMYSL? Nakonec objevuje své skutečné životní poslání, které je mnohem větší, než si dovedl představit…Přečtěte si další strhující příběh, v němž se prolíná současnost s minulostí a jenž opět zavede hrdiny do různých koutů světa, nechá je nahlédnout do tajů života známých i méně známých historických osobností a umožní jim setkání s lidmi, jejichž osudy nakonec ovlivní i jejich životy.Jsme nedokončeným uměleckým dílem a celý život máme na to, abychom jej dokončili.

Chcete si přečíst knihu?Únik z průměrnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Vosoba. Číst Únik z průměrnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY