Provensálský styl: Umění bydlet a žít

Provensálský styl: Umění bydlet a žít - Karolína Hornová | Jesuslecitona.org

..., elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného ... Provensálský styl - Hornová Karolína | Knihy Grada ... . souhlasu nakladatele. Obsah knihy: Provensálský styl - Umění bydlet a žít. Bydlení ve stylu Provence není jen venkovská tradice, levandule, pestrá paleta barev a vůní, ale i radostný přístup k životu. A také pozitivní vnímání plynutí času. To vše se podílí na nezaměnitelném kouzlu tohoto rozmanitého regionu. Provensálský styl Umění bydlet a žít. Přidat recenzi Aut ... Provensálský styl: Umění bydlet a žít - KOSMAS.cz ... . Provensálský styl Umění bydlet a žít. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Můžete se tak inspirovat a nalézt pro svůj domov vlastní styl. Provence totiž dokáže být honosná i střízlivá, městská i venkovská, tradiční i moderní. Vždy ale zůstane útulná a hřejivá. ... Zboží ze stejné kategorie - Provensálský styl - Umění bydlet a žít ... Provensálský styl Umění bydlet a žít. Hornová Karolína. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 299 K ... Název: Provensálský styl - Umění bydlet a žít. Autor: Karolína ...

INFORMACE

AUTOR
Karolína Hornová
DIMENZE
10,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Provensálský styl: Umění bydlet a žít.pdf

POPIS

Bydlení ve stylu Provence není jen venkovská tradice, levandule, pestrá paleta barev a vůní, ale i radostný přístup k životu. A také pozitivní vnímání plynutí času. To vše se podílí na nezaměnitelném kouzlu tohoto rozmanitého regionu. V rukou držíte průvodce, který nechce poučovat ani radit, ale pomáhá v orientaci v provensálském stylu a v jeho všemožných zákoutích. Můžete se tak inspirovat a nalézt pro svůj domov vlastní styl. Provence totiž dokáže být honosná i střízlivá, městská i venkovská, tradiční i moderní. Vždy ale zůstane útulná a hřejivá.

Chcete si přečíst knihu?Provensálský styl: Umění bydlet a žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Hornová. Číst Provensálský styl: Umění bydlet a žít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY