Školnice Valerie se ujímá vedení

Školnice Valerie se ujímá vedení - Zuzana Pospíšilová | Jesuslecitona.org

.... ... 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou ... Školnice Valerie se ujímá vedení | Knihy Grada ... ... Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Školnice Valerie se ujímá vede. ... Další vyprávění Zuzany Pospíšilové volně navazuje na knihy Školnice Valerie v podezření a Školnice Valerie odhalena. Opět se v něm setkáte s působivými ilustracemi úspěšné výtvarnice Zuzany Osako. Tip. Děj je zábavný, nechybí i různá překvapení a určitě láká čtenáře přečíst si i pokračování (Školnice Valerie se ujímá vedení). Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, Grada, 2017, ... Školnice Valerie se ujímá vedení | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Opět se v něm setkáte s působivými ilustracemi úspěšné výtvarnice Zuzany Osako. Tip. Děj je zábavný, nechybí i různá překvapení a určitě láká čtenáře přečíst si i pokračování (Školnice Valerie se ujímá vedení). Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, Grada, 2017, 9788027101832. Zobrazit všechna hodnocení ... Školnice Valerie se ujímá vedení 3. v sérii, Z. Pospíšilová, 2018 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
4,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Školnice Valerie se ujímá vedení.pdf

POPIS

Tajemná kráska s netopýřím tetováním proměnila nudnou a smutnou Pátou základní školu k nepoznání. Něco důležitého ale ještě zbývá zařídit. Před Valerií je poslední úkol, ve kterém hlavní roli sehraje sám pan ředitel. Bez kouzla se to ale neobejde ani tentokrát. Bude to kouzlo docela sladké…Další vyprávění Zuzany Pospíšilové volně navazuje na knihy Školnice Valerie v podezření a Školnice Valerie odhalena. Opět se v něm setkáte s působivými ilustracemi úspěšné výtvarnice Zuzany Osako.

Chcete si přečíst knihu?Školnice Valerie se ujímá vedení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Školnice Valerie se ujímá vedení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY