Hudební nástroje

Hudební nástroje - Antonín Modr | Jesuslecitona.org

... můžeme dále třídit například podle principu vytváření zvuku, dle materiálu, z něhož byly vyrobeny anebo se zřetelem na způsob hry ... Vítejte - Thomann Česko ... . My se v praxi setkáváme především s prvním z případů, tedy s dělením nástrojů dle způsobu, jakým je za jejich pomoci šířen zvuk. Internetový obchod pro muzikanty. Nabízíme kytary, bicí a další hudební nástroje, zvukovou i světelnou techniku, DJ's, home recording a další za nejlepší ceny. Doprava zdarma, záruka na vše 3 roky! Hudební nástroje - Internetový obchod. Kytary, baskytary, klávesy, bicí, zvuková a studiová tech ... Středověká hudba - Wikipedie ... . Doprava zdarma, záruka na vše 3 roky! Hudební nástroje - Internetový obchod. Kytary, baskytary, klávesy, bicí, zvuková a studiová technika za nízké ceny. Doprava zdarma, záruka 3 roky, zboží Orchestr je označení pro početnější hudební instrumentální těleso, v němž jsou alespoň hlavní nástroje zastoupeny více než jedním hráčem. Na rozdíl od menších těles (duo, kvarteto atd.) orchestr většinou řídí dirigent Výroba vysoce kvalitních obalů nejen na hudební nástroje. Vysoká kvalita, precizní práce, originalita, kvalitní materiály od českých a evropských dodavatelů, ale zejména Vaše spokojenost, jsou prioritami české firmy HUDEBNÍ OBALY.cz Nabízíme typizované i atypické obaly na hudební techniku a hudební nástroje,… Středověká hudba je termín, který označuje období evropských dějin hudby, která se vyvíjela v závislosti na rozmachu křesťanství.Již v prvních stoletích po jeho vzniku se vytvářely různé formy jednohlasého liturgického zpěvu (chvalozpěvy, hymny atd.), jehož pozdějším vrcholem byl gregoriánský chorál.Z ryze duchovní hudby se v pozdním středověku posléze ... LÉČIVÉ NÁSTROJE KRÁSNÁ HUDBA VE VAŠICH RUKOU Největší výběr krásných hudebních nástrojů pro hudební výchovu, muzikoterapii, společné hraní, relaxaci. Vybavení Hudební nástroje ABS Gahurova 4467 Zlín 76001 +420 573 776 499 [email protected] Pondělí 09:00 - 17:00 Úterý 09:00 Hudební nástroje Břeclav. Prosím, použijte minimálně 3 znaky! 0 0 Kč Váš nákupní košík je prázdný Úvodní stránka; Napište nám Kontakty vše o nákupu Doprava zboží; Způsoby platby; Odstoupení od smlouvy ... Kromě záručního a pozáručního servisu poskytujeme i úplný kytarový servis na nástroje zakoupené v i mimo naší prodejnu. Provádíme jak běžné seřízení a opravy, tak i složitější úpravy.. Náš servis se stará o kytary známých hudebníků a pravidelně je seřizuje před koncerty. 14. 3. 2019 - Prozkoumejte nástěnku „hudební nástroje" uživatele ludmilavojtovic na Pinterestu. P...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Modr
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Hudební nástroje.pdf

POPIS

Publikace Hudební nástroje profesora Antonína Modra vyšla poprvé v roce 1938 a provází tak již několik generací našich hudebníků - profesionálů i amatérů. Pramen neochabujícího zájmu o Modrovu knihu, po léta zdokonalovanou a obohacovanou o nové poznatky, záleží v její obsažnosti, přehlednosti, sdělnosti a věcnosti. Modr informuje o vývoji nástrojových rodů i jednotlivých nástrojů a pochopitelně se soustřeďuje na jejich současné konstrukční parametry, technické i zvukové možnosti (včetně údajů o rozsazích notovaných i znějících, o nejvýhodnějších či naopak nejméně výhodných polohách) a nezapomíná ani na jejich uplatnění v sólové a souborové hře. Názornost a sdělnost Modrovy práce zvyšují četné notové příklady, přehledy, kresby a grafy. Hledisko odborníka - organologa se v Modrově knize prostupuje se zřetelem zkušeného hudebního praktika. Autor si přitom všímá nejen nástrojů dnešního symfonického orchestru a orchestru dechového, ale přiměřenou pozornost věnuje i nástrojům folklórní hudby naší i cizí včetně nástrojů donedávna ještě považovaných za exotické.

Chcete si přečíst knihu?Hudební nástroje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Modr. Číst Hudební nástroje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY