Německá konverzace u lůžka nemocného

Německá konverzace u lůžka nemocného - - | Jesuslecitona.org

...ho. Grada Publishing. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy ... Německá konverzace u lůžka nemocného ... . Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické . knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické Německá konverzace u lůžka nemocného Autor: Kolektív Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Německá konverzace u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada E ... Německá konverzace u lůžka nemocného | Dumknihy.cz - knihy ... ... . Německá konverzace u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102112 ISBN: 978-80-271-0211-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 11,7 × 16,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, ... Německá konverzace u lůžka nemocného. Německá konverzace u lůžka nemocného. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Německá konverzace u lůžka nemocného.pdf

POPIS

Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení.Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Fráze k ošetřovatelské péči jsou děleny podle ošetřovatelských postupů – od úpravy lůžka, přes hygienu a podávání jídla, až po specializované postupy, např. infuze, aplikaci injekcí, péči o matku a dítě atd.

Chcete si přečíst knihu?Německá konverzace u lůžka nemocného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Německá konverzace u lůžka nemocného Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY