Němčina pro pokročilé samouky + mp3

Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová | Jesuslecitona.org

...manistiky. Němčina s námi bude snadná! Jste tu poprvé? Otevřete si našeho průvodce webem ... Němčina pro samouky - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Angličtina, němčina, ruština pro začátečníky a samouky. Zde najdete soubory ve formátu PDF a MP3 k učebnicím pro samouky ke stažení. Dále je zde přístup k ukázkám online cvičením. Všechny informace o produktu Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová. V tomto videu se budeme věnovat osobním zájmenům v němčině. Zájmena si přeložíme a ... Němčina pro samouky mit Jitka 1: Přítomný čas pravidelných ... ... . V tomto videu se budeme věnovat osobním zájmenům v němčině. Zájmena si přeložíme a ukážeme jejich užití na několika příkladech. Shrnutí obsahu videa jsem pro vás připravila i ... Němčina pro pokročilé samouky + mp3 Autor: Nekovářová, Alena Nakladatel: Leda EAN: 9788073355326 ISBN: 978-80-7335-532-6 Popis: 1× kniha, 1× CD MP3, brožovaná, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) ... Němčina pro pokročilé samouky + m...

INFORMACE

AUTOR
Alena Nekovářová
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina pro pokročilé samouky + mp3.pdf

POPIS

Učebnice je určena zájemcům o studium němčiny, jejichž znalosti dosáhly mírně pokročilé úrovně (B1), případně i úrovně vyšší. Lekce jsou bohatě vybaveny učebním materiálem, jehož zvládnutím studující dosáhne úrovně pokročilého uživatele němčiny (C1). Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí. Pro získání pokročilé úrovně znalosti němčiny učebnice nabízí: - připomenutí, zopakování a prohloubení látky již probrané v dřívějších fázích studia - výklad nových mluvnických jevů - cvičení z mluvnice a slovní zásoby - rozšíření slovní i frazeologické zásoby a zdokonalení konverzačních dovedností Součástí učebnice je klíč, německo-český slovník, rejstřík a nahrávky ve formátu MP3 s téměř třemi hodinami textu namluveného rodilými mluvčími. Učebnice je určena jak ke studiu v různých typech škol a jazykových kurzů, tak k samostudiu.

Chcete si přečíst knihu?Němčina pro pokročilé samouky + mp3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Nekovářová. Číst Němčina pro pokročilé samouky + mp3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY