Elena: Letní rozhodnutí

Elena: Letní rozhodnutí - Nele Neuhausová | Jesuslecitona.org

...ále netížilo hořké nepřátelství mezi vlastní rodinou a rodinou jejího přítele Tima ... Elena: Letní rozhodnutí - Neuhausová Nele od 166 Kč ... ... . Temné rodinné tajemství ty Elena Letní rozhodnutí. Nele Neuhausová. Život bez koní si Elena nedokáže představit. V sedle zapomene na vše kolem. Vlastně by na koňské farmě rodičů mohla být šťastná, kdyby ji stále netížilo hořké nepřátelství mezi vlastní rodinou a rodinou jejího přítele Tima.... Hledáte Elena: Letní rozhodnutí od Nele Neuhausová? Dnes objednáte, zítra vyzvednet ... Elena: Letní rozhodnutí - Nele Neuhaus | Databáze knih ... .... Hledáte Elena: Letní rozhodnutí od Nele Neuhausová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Konkrétně díl Letní rozhodnutí je docela tajemné, navíc Elena i záhadně přijde o svého koně a rozehrává se zvláštní tajemná hra. Napínavá knízka, jak je tenoučká, tak má docela dost rychlý spád. Napsaná moc pěkně, je z ní cítit láska ke koním. Hezké, jak píšu, tahle serie je za mě lepší než ta druhá. Elena Letní rozhodnutí Život bez koní si Elena nedokáže...

INFORMACE

AUTOR
Nele Neuhausová
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Elena: Letní rozhodnutí.pdf

POPIS

Moderní Romeo a Julie s detektivní zápletkou.Život bez koní si Elena nedokáže představit. V sedle zapomene na vše kolem. Vlastně by na koňské farmě rodičů mohla být šťastná, kdyby ji stále netížilo hořké nepřátelství mezi vlastní rodinou a rodinou jejího přítele Tima. Temné rodinné tajemství ty dva nutí, aby svůj vztah skrývali. Když se na okolních farmách začnou dít podivné věci a i Elenin kůň jedné noci tajemně zmizí, rozhodnou se s Timem přijít celé nebezpečné záhadě na kloub. Otázkou je, co je silnější: jejich láska nebo stará rodinná nenávist?

Chcete si přečíst knihu?Elena: Letní rozhodnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nele Neuhausová. Číst Elena: Letní rozhodnutí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY