Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole

Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole - Miroslava Baxová | Jesuslecitona.org

...máte poštovné zadarmo ... Prožitkové učení v mateřské škole ... Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v ... ... . Miroslava Baxová ... Aby nás to spolu bavilo celý rok Autor: Baxová, Miroslava Nakladatel: Portál EAN: 9788026213703 ISBN: 978-80-262-1370-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v mateřské škole - Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z ... Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v ... ... . Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, říkadel, hádanek i Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v mateřské škole ... Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v mateřské škole Baxová Miroslava. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Portál. ISBN. 978-80-262-1370-3. EAN. 9788026213703. Počet stran. 152 . Aby nás to spolu bavilo celý rok za 249 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz 1. Aby nás to spolu bavilo celý rok : prožitkové učení v mateřské škole / Miroslava axová -- Vydání první Praha : Portál, 2018 -- 150 stran Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, říkadel, hádanek i z běžných situací. Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v mateřské škole - Miroslava Baxová . Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, říkadel, hádanek i z běžných situací. Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole. 215,- Kč. Detail. 2. Líbí se: 70 lidem. Podobné jako Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole. Psychický vývoj dítěte a výchova: Jak porozumět socializačním obtížím. Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima - činnosti pro celý rok v mateřské škole; Zapečené brambory s lilkem a rajčaty. Neodoláte! Didaktika předškolního vzdělávání - příručka pro učitele i studenty; Aby nás to spolu bavilo - prožitkové učení v mateřské škole; Jaro, léto, podzim, nebo zima?...

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Baxová
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole.pdf

POPIS

Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, říkadel, hádanek i z běžných situací. Inspirována jsou například divadelními představeními nebo vzájemnou spoluprací, která mnohdy přichází i od dětí samotných či od jejich rodičů. Každý projekt nabízí inspiraci v literárním textu, z něhož vycházejí hry, tvořivé aktivity, společné rozhovory a další činnosti. Miroslava Baxová je učitelka mateřské školy. Řadu let se věnuje loutkovému divadlu.

Chcete si přečíst knihu?Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Baxová. Číst Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY