Hádanka jménem Oliver

Hádanka jménem Oliver - Liz Nugent | Jesuslecitona.org

...kterou napsala. V Edici Knihy Omega vyšlo V úkrytu na jaře tohoto roku a už tenkrát jsem dost dobře odhadla, že autorka bude mít velký potenciál! Hádanka jménem Oliver je sice debutem irské autorky Liz Nugent, čeští čtenáři se však s její tvorbou mohli seznámit již dříve, neboť nakladatelství Omega začátkem roku vydalo autorčinu v pořadí druhou knihu V úkrytu, kterou jsem četla a recenzi na ni si můžete přečíst zde ... Kdo je Oliver? - Hádanka jménem Oliver | recenze ... ... . Liz Nugent se narodila v Dublinu, kde bydlí dodnes a kde se také odehrávají její romány. Kniha: Hádanka jménem Oliver (Liz Nugent). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hádanka jménem Oliver je sice debutem irské autorky Liz Nugent, čeští čtenáři se však s její tvorbou mohli seznámit již dříve, neboť nakladatelství Omega začátkem roku vydalo autorčinu v pořadí druhou knihu V úkrytu, kterou ... Kdo je Oliver? - Hádanka jménem Oliver | recenze ... ... . Liz Nugent se narodila v Dublinu, kde bydlí dodnes a kde se také odehrávají její romány. Kniha: Hádanka jménem Oliver (Liz Nugent). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hádanka jménem Oliver je sice debutem irské autorky Liz Nugent, čeští čtenáři se však s její tvorbou mohli seznámit již dříve, neboť nakladatelství Omega začátkem roku vydalo autorčinu v pořadí druhou knihu V úkrytu, kterou jsem četla a recenzovala (najdete ji zde v záložkách). Hádanka jménem Oliver (Hardcover) Published 2018 by Omega Hardcover, 304 pages Author(s): Liz Nugent (Goodreads Author) ... Unraveling Oliver (Kindle Edition) Published August 22nd 2017 by Gallery/Scout Press Reprint Edition, Kindle Edition, 273 pages Author(s): ... Hádanka jménem Oliver E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Liz Nugent. 2018, česky, 304 stran. Elektronické knihy » Thrillery....

INFORMACE

AUTOR
Liz Nugent
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanka jménem Oliver.pdf

POPIS

Oliver Ryan je dokonalým příkladem úspěšného muže. Žije na předměstí s manželkou Alicí. Ta ilustruje dětské knihy, za což získala i několik cen. Svému manželovi je ale plně oddaná. Celé okolí jim jejich život i vztah závidí. Ovšem jen do doby, kdy Oliver jednoho večera napadne Alici, a ta upadne do kómatu. A Oliver má co vysvětlovat... Nikdo jeho divoký výpad vůči manželce nechápe. Jen Oliver ví, co všechno stálo za získáním jeho vysněného života i majetku. Postupně musí odtajnit svou děsivou minulost.

Chcete si přečíst knihu?Hádanka jménem Oliver ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Nugent. Číst Hádanka jménem Oliver Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY