Desetiminutovky - Násobilka: 840 minut procvičování

Desetiminutovky - Násobilka: 840 minut procvičování - Andrea Brázdová | Jesuslecitona.org

...ování. Andrea Brázdová Jestliže vás nebaví násobení a dělení a pokud máte strach z písemek a zkoušení, pak se rychle pusťte do řešení příkladů z Desetiminutovek ... DESETIMINUTOVKY. Zlomky. David Mach - Z jiného světa ... . Každý správně vypočítaný příklad vám… DESETIMINUTOVKY. Násobilka 840 minut procvičování ... Vyberte si nejpohodlnější způsob procvičování! Ke stažení ... DESETIMINUTOVKY. Násobilka 840 minut procvičování ... Vyberte si nejpohodlnější způsob procvičování! Súbory na stiahnutie pdf Obsah.pdf pdf Ukážka.pdf Uživateľská recenzia. Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dos ... DESETIMINUTOVKY. Násobilka - Andrea Brázdová - SEVT.cz ... ... Vyberte si nejpohodlnější způsob procvičování! Súbory na stiahnutie pdf Obsah.pdf pdf Ukážka.pdf Uživateľská recenzia. Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné. Ďalšie {x} hodnotení ... 840 minut procvičování. Vhodné pro děti 9+ Nebaví vás násobení a dělení? Máte strach z písemek a zkoušení? Pak se rychle pusťte do řešení příkladů z Desetiminutovek. Každý správně vypočítaný příklad vám zvedne sebevědomí a po ča...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Brázdová
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Desetiminutovky - Násobilka: 840 minut procvičování.pdf

POPIS

Nebaví vás násobení a dělení? Máte strach z písemek a zkoušení? Pak se rychle pusťte do řešení příkladů z Desetiminutovek. Každý správně vypočítaný příklad vám zvedne sebevědomí a po čase zjistíte, že násobilka už vám jde jak po másle. V Desetiminutovkách na vás čeká spousta materiálu na procvičení násobilky. A tak berte jeden list po druhém, anebo na přeskáčku, nebo jeden prostě vytrhněte a vyplňte třeba v tramvaji. Deset minut. A hotovo.

Chcete si přečíst knihu?Desetiminutovky - Násobilka: 840 minut procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Brázdová. Číst Desetiminutovky - Násobilka: 840 minut procvičování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY