Život podle Lucie

Život podle Lucie - Lucie van Koten | Jesuslecitona.org

...uví o tom (11). Co se může pokazit, to se pokazí ... Život Podle Lucie.com - Příspěvky | Facebook ... . Říká Murphyho zákon. A co se nepokazí samo, to dodělám já. Říkám já. ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Život podle Lucie 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: 1 recenze; Napsat recenzi; Krátce po maturitě se tahle rodačka z malé jihočeské vesnice vdává za holandského učitele a vědce, stěhuje se s ním do italské Florencie a doprovází ho napříč Evropou - Ruskem ... Vítejte na stránce život.podle.lucie. Tato st ... Život podle Lucie - Lucie van Koten | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Vítejte na stránce život.podle.lucie. Tato stránka je pokračováním instagramového profilu @zivot.podle.lucie, kdy zde stejně tak, naleznete ručně vypalované obrazy, dekorace a svatební dekorace, vyrobené na míru přímo vám. Výrobky pro vás vytvářím s láskou a duší. Do každého výrobku tak dávám tedy kus sebe...

INFORMACE

AUTOR
Lucie van Koten
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Život podle Lucie.pdf

POPIS

Držitelka ocenění Blogerka roku vzpomíná na své dětství, aby popsala paradoxy své dospělosti.Po maturitě se známá blogerka vdá za holandského učitele a vědce, stěhuje se s ním do Florencie a doprovází ho Evropou. Do Čech se vrací zcestovalá, ale neukotvená. Krach manželství jí mění život, ale musí jít dál. Minulost je totiž třeba brát s humorem, přítomnost se sebeúctou, budoucnost s vděkem… a vždy u toho skvěle vypadat!

Chcete si přečíst knihu?Život podle Lucie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie van Koten. Číst Život podle Lucie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY