Němčina – 5 minut denně

Němčina – 5 minut denně - Karel Vratišovský | Jesuslecitona.org

...ěmčina - 5 minut denně Autor: Šplíchal, Antonín a Vratišovský, Karel Nakladatel: Fragment EAN: 9788025308202 ISBN: 978-80-253-0820-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 11,5 × 16,5 cm Rok vydání: 2011 Kupte knihu Německy 15 minut denně + MP3 (Sylvia Goulding) v ověřeném obchodě ... 15 minut denně - INFOA ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Němčina. 15 minut denně; Za 30 dní ... Edice - 15 minut denně. Anglicky 15 minut denně ... Všechny informace o produktu Německy - 15 minut denně, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Německy - 15 minut denně. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základ ... Angličtina - 5 minut denně - Antonín Šplíchal, Iva ... ... . Němčina. 15 minut denně; Za 30 dní ... Edice - 15 minut denně. Anglicky 15 minut denně ... Všechny informace o produktu Německy - 15 minut denně, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Německy - 15 minut denně. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... Němčina - Otázky a Odpovedi. Angličtina 5 minut denně. Procvičujte si angličtinu 5 minut denně. Každý den vytrhněte jeden list a ve volné chvíli vyluštěte křížovku, vyplňte cvičení nebo si přečtěte vtip či příběh. Poté list otočte a zkontrolujte si své od... 20 minut studia dodržujte, ale spolu s tím i čas, kdy se vždy pustíte do učení. Pokud víte, že z práce přicházíte v 15 hodin a v 16 hodin si jdete zahrát squash, vtěsnejte svých 20 minut mezi tyto 2 aktivity. 20 minut uteče jako voda a vy se pak těšíte na squash s přáteli. Kniha: Německy 15 minut denně -- snadno a rychle - Sylvia Goulding. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Němčina Slovní zá...

INFORMACE

AUTOR
Karel Vratišovský
DIMENZE
12,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina – 5 minut denně.pdf

POPIS

Procvičujte si němčinu 5 minut denně. Každý den vytrhněte jeden list a ve volné chvíli vyluštěte křížovku, vyplňte cvičení nebo si přečtěte vtip či příběh. Poté list otočte a zkontrolujte si své odpovědi nebo si ověřte, zda jste správně porozuměli. Mírně pokročilí a falešní začátečníci si upevní dosavadní znalosti a rozšíří si slovní zásobu o praktická slovíčka. Vaše němčina se bude den po dni zlepšovat.

Chcete si přečíst knihu?Němčina – 5 minut denně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Vratišovský. Číst Němčina – 5 minut denně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY