Trnky na křídle

Trnky na křídle - Ivan Fontana | Jesuslecitona.org

...nku jsem vybral doslovně určité části, aby je bylo možno porovnat s nynějším stavem lesa, přírody a kůrovce ... Kniha: Trnky na křídle - Ivan Fontana | Knihy.ABZ.cz ... . Polom byl skutečně mimořádně veliký a napadl lesy v listopadu r.1917, tedy ještě v době […] Trnky na křídle 206 Kč -15 %. Koupit. ... Poukaz se vztahuje na celou naši nabídku. Elektronický poukaz vytisknete z e-mailu a můžete ihned darovat. Platnost poukazu je 12 měsíc ... Ivan Fontana: Trnky na křídle. 3.10.2018 | středa | 19:00 Jiný kafe , Táboritská 1076/9, Žižkov ... Srdečn ... Trnky na křídle - librum.cz ... ... Ivan Fontana: Trnky na křídle. 3.10.2018 | středa | 19:00 Jiný kafe , Táboritská 1076/9, Žižkov ... Srdečně vás zveme na autorské čtení našeho rezidenta Amira Ora, které se bude konat ve středu 17. října od 19 hodin v Malé vile Památníku národního písemnictví. Zboží značky: Kampe přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Produkty skladem. Doručíme do 24 hodin. Pravidelné akce a slevy na zboží značky: Kampe....

INFORMACE

AUTOR
Ivan Fontana
DIMENZE
11,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Trnky na křídle.pdf

POPIS

Touto novou básnickou sbírkou navazuje autor na předchozí vydání básní, především na dvě sbírky vydané nakladatelstvím Petrklíč, 2016 (Čtverák pod Petřínem) a Kmen 2017 (Kolotoč světa). Mnoho básní autor publikoval v širokém časovém spektru od roku 1974 až po současnost v četných časopisech, novinách, sbornících a specialisovaných almanaších. Cílem autora je doplnit vydání básní, tedy alespoň těch, které bylo možné do sbírky zařadit. Ve sbírce jsou básně nové i starší, jejich základem jsou lyrické básně, ale doprovází je i téma humoru. Pro zpestření básnické sbírky jsou v samostatných oddílech (Tabulkách I. až VII.) zařazeny také aforismy z nové tvorby, které volně navazují na texty básní. Nakladatelství KAMPE tímto titulem vydává již třetí autorovu knížku.

Chcete si přečíst knihu?Trnky na křídle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Fontana. Číst Trnky na křídle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY