Milionkrát June

Milionkrát June - Emily Henryová | Jesuslecitona.org

...zhodne príjemným osviežením. Editions for A Million Junes: 0448493969 (Hardcover published in 2017), (Kindle Edition published in 2017), 1524756105 (Audio CD published in 2017), (Har ... EOF ... ... Milionkrát June je YA román s prvky magického realismu.Autorka píše nádherně a děj plyne pomalu, ale vy přesto budete mít chuť otáčet stránky jednu za druhou.Mimo to se můžete těšit na mírnou inspiraci příběhem Romea a Julie a skvěle ykreslené vztahy mezi postavami.Jen hlavní hrdinka by snad na začátku nemusela splňovat všechna klišé - jinak nemám co vytknout. S Milionkrát June som si nebola istá, či sa mi to bude páčiť, ale musím p ... World of books by Naty: Milionkrát June ... .Jen hlavní hrdinka by snad na začátku nemusela splňovat všechna klišé - jinak nemám co vytknout. S Milionkrát June som si nebola istá, či sa mi to bude páčiť, ale musím povedať, že po počiatočnom nepokoji si ma kniha získala. Kniha rozpráva príbeh mladej June, ktorá vyrastala medzi dvoma znepriatelenými rodinami. June bola na prvý pohľad veľmi sympatickou hrdinkou, ktorú si ako čitateľ hneď na začiatku obľúbite. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. ...

INFORMACE

AUTOR
Emily Henryová
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Milionkrát June.pdf

POPIS

Dokáže láska překonat kletbu, která provází jejich rodiny už celé generace? Celý život jí rodiče vtloukali do hlavy jediné pravidlo: drž se dál od rodiny Angertových. Ale když se June náhodou doslova srazí se Saulem Angertem, zajiskří to a její svět se propadne do chaosu. Kdo přesně je tenhle kluk, který se po pěti letech zničehonic vrátil do jejich rodného města? A proč June, v hloubi duše věrná tradicím své rodiny, nikdy nepřemýšlela o tom, jak moc její otec Angertovy nenáviděl? Obě rodiny o příčinách dlouholetého sporu svorně mlčí. Dokážou společně se Saulem odhalit pravdu?

Chcete si přečíst knihu?Milionkrát June ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Henryová. Číst Milionkrát June Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY