Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků

Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků - Debbie Shore | Jesuslecitona.org

... potřebám. Jednoduché nápady na šití z odstřižků ... Dárky ze zbytků látek | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . SHORE Debbie. Info: Zoner Software, 2018 (1.) - brož., 96 str. EAN: 9788074133800 Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků z kategorie akce, hobby, kultura a zábava, domov, zahrada, knihy, hobby a zahrada, media, hobby, sport a další, tištěné knihy, naučné a odborné, hobby literatura, naučné a odborné knihy, koupíte výhodně přes Chci.cz. Kniha Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady ... Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z ... ... .cz. Kniha Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Dárky ze zbytků... Jednoduché nápady na šití z odstřižků. ... V knize Dárky ze zbytků látek najdete nápady na dárky pro všechny. Ušijte zástěru pro kamaráda, co rád vaří, vytvořte praktickou ... Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama." Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Jednoduché nápady na šití z odstřižků Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama. Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama." Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama." Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Například obal na tablet může být vhodným ... Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků (978-80-7413-380-0) Kniha - autor Debbie Shore, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pro velký úspěch knihy Šijeme ze zbytků látek jsme připravili podobný titul s novou inspirací - Dárky ze zbytků látek. Dárky ze zbytků látek: Jednoduch...

INFORMACE

AUTOR
Debbie Shore
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků.pdf

POPIS

Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama.“ Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Například obal na tablet může být vhodným dárkem pro muže i pro ženy, děti i dospělé, stačí jen vybrat vhodnou látku. Babičce můžete ušít veselý průvaník, kamarádce, která ráda šije, originální jehelníček nebo závěsné pouzdro na nůžky, pro nějakého knihomola třeba polštářek na čtení. Návody doprovází přehledné fotografie, seznam pomůcek i různé tipy, jak si usnadnit práci nebo své výtvory vylepšit. Nejsou potřeba zvláštní dovednosti, výrobky zvládnou ušít i začátečníci. Stačí vám základní výbava a můžete se pustit do šití. Tak proč neudělat někomu radost.

Chcete si přečíst knihu?Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debbie Shore. Číst Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY