Kam čert nemůže…nastrčí manžela

Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková | Jesuslecitona.org

...lena Jakoubková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kam čert nemůže… nastrčí manžela - Alena Jakoubková ... ... . 33 prodejen po celé ČR při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kam čert nemůže…nastrčí manžela Zuzana se vdává mladá... Ne proto, ... Kam čert nemůže… nastrčí manžela - Knihkupectví Luxor ... . Kam čert nemůže…nastrčí manžela Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá oruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že manželství je vstupenkou do ráje. Po pár letech to ovšem vypadá jinak. Objednávejte knihu Kam čert nemůže… nastrčí manžela v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zboží ze stejné kategorie - Kam čert nemůže… nastrčí manžela Starý kraj Román pro milovníky Anne Gesthuysenové a Kathariny Hageny Pětiletá Vera, „polské děcko", ... Kam čert nemůže…nastrčí manžela. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bi...

INFORMACE

AUTOR
Alena Jakoubková
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam čert nemůže…nastrčí manžela.pdf

POPIS

Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá o ruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že manželství je vstupenkou do ráje. Po pár letech to ovšem vypadá jinak. Zuzana, aby se mohla starat o domácnost, nedokončila vysokou školu a pracuje jako sekretářka protivného šéfa. Dušan je dobrodruh, pořádl někde slézá vysokohorské štíty nebo sjíždí divoké řeky, pak o tom píše úspěšné knihy a natáčí televizní dokumenty. A potom Zuzana podá žádost o rozvod.

Chcete si přečíst knihu?Kam čert nemůže…nastrčí manžela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Jakoubková. Číst Kam čert nemůže…nastrčí manžela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY