Teta to zase plete

Teta to zase plete - Ivona Březinová | Jesuslecitona.org

...Běta ráda plete. Svetry, čepice, rukavice i šály ... Teta to zase plete - Ivona Březinová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A taky pohádky. Když se teta pustí do jejich vyprávění, nestačí Šárka s Vašíkem kulit oči. V tetiných pohádkách Červená karkulka potká v lese jelena se zlatými parohy, Popelka leze na strom a hledá ... 3 minuty s Ivonou Březinovou o knize Teta to zase plete. Škola pletení a háčkování - pleteme svetr raglán odshora, 1. díl - Duration: 12:49. Katrincola yarn - prodej p ... Teta to zase plete - Ivona Březinová - Megaknihy.cz ... . díl - Duration: 12:49. Katrincola yarn - prodej přírodních ... Albatros Teta to zase plete Humorná kniha plná popletených známých pohádek, které vypráví popletená teta Běta. Přečtěte si třeba, jak čert a Káča tahali velikou řepu. Teta Běta ráda plete. Čepice, rukavice, šály i svetry. A pohádky. Když se totiž teta pustí do jejich vyprávění, nestačí Šárka s Vašíkem kulit ... Teta Běta ráda plete. Čepice, rukavice, šály i svetry. A pohádky. Když se totiž teta pustí do jejich vyprávění, nestačí Šárka s Vašíkem kulit oči. V tetiných pohádkách dědečkův koblížek na vandru potk...

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
12,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Teta to zase plete.pdf

POPIS

Teta Běta ráda plete. Čepice, rukavice, šály i svetry. A pohádky. Když se totiž teta pustí do jejich vyprávění, nestačí Šárka s Vašíkem kulit oči. V tetiných pohádkách dědečkův koblížek na vandru potkává pyšnou princeznu, čert s Káčou mají co dělat s velikou řepou, princeznu Zlatovlásku musí Jiřík zachraňovat jako kdysi slepička svého kohoutka a Otesánek se kamarádí s podivným chlapíkem a princem, kteří jako kdyby vyskočili z pohádky o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Malí čtenáři taky budou kulit oči, ale báječně se s pohádkami pobaví a zároveň si vyzkoušejí svou znalost těch nejznámějších vyprávění. A přestože jsou veselé pohádky zašmodrchané v tetině klubíčku, určitě se všem podaří pohádkové klubko správně rozplést!

Chcete si přečíst knihu?Teta to zase plete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Teta to zase plete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY