Přerostlá lolitka

Přerostlá lolitka - Inna Rottová | Jesuslecitona.org

...ičním představám o klidném a moudrém stáří ... Kniha: Přerostlá lolitka - Inna Rottová | Knihy.ABZ.cz ... . ... Hledáte Přerostlá lolitka od Inna Rottová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR K elektronické knize "Přerostlá lolitka" doporučujeme také: (e-book) Jmenuji se Martina Březinová, Ivona Cena: 139 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Přerostlá lolitka Příběhy, které zdaleka ... Zralé ženy - Přerostlá lolitka | recenze | Databáze knih ... ... Přerostlá lolitka Příběhy, které zdaleka neodpovídají tradičním představám o klidném a moudrém stáří. Platí o nich spíše výrok pětadevadesátileté pařížské modelky: „Nevidím na vráskách nic špatného. Přerostlá lolitka tak úplně není mým šálkem čaje, je to ale dáno tím, že ve svém věku ji nejsem schopna úplně docenit. Je to totiž knížka vyloženě oddechová, jejímiž hrdiny jsou často zralé ženy a která donutí čtenáře chtě nechtě zavzpomínat na všechny dávné i nedávné lásky. Elektronická kniha Přerostlá lolitka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Přerostlá lolitka od ostatních uživatelů. ... Přerostlá lolitka od Inna Rottová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Přerostlá lolitka v příbězích ukazuje především ženy, a to se všemi jejich vlastnostmi i touhami. Tu je nesmělá, tu zvědavá a vždy prostě ženská. Na věku zde opravdu nezáleží, ale přesto jsou zde zakomponovány různé starosti trápící starší lidi jako jsou například takzvaní šmejdi nebo problémy se zdravím. Přerostlá lolitka je kniha, která nejdřív zněla opravdu zajímavě. Tak zajímavě, že jí prostě nešlo odolat. Bohužel jsem po té, co jsem začala číst hned změnila názor. Knihy je taková jednoplošná. Žádná akce, žádné zvraty nic. A díky tomu je kniha i dost nudná a nezáživná. Příběhy, které zdaleka neodpovídají tradičním představám o klidném a moudrém stáří. Platí o nich spíše výrok pětadevades...

INFORMACE

AUTOR
Inna Rottová
DIMENZE
6,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Přerostlá lolitka.pdf

POPIS

Příběhy, které zdaleka neodpovídají tradičním představám o klidném a moudrém stáří. Platí o nich spíše výrok pětadevadesátileté pařížské modelky: "Nevidím na vráskách nic špatného. Jsou známkou odvahy." Jsou stále schopni se bezhlavně zamilovat - muži často do velmi mladých žen, ale občas i žena do mnohem mladšího muže. Jindy se zase náhle osvětlují několik desítek let staré události, které vyvolají řadu příjemných, ale i nepříjemných vzpomínek. Ani jedna z povídkových postav se necítí být bezmocnou obětí. Žijí dál jako zamlada se stejnou odvahou a zvědavostí.

Chcete si přečíst knihu?Přerostlá lolitka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inna Rottová. Číst Přerostlá lolitka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY