Čtyři dohody

Čtyři dohody - Miguel Ruiz Don | Jesuslecitona.org

...čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v ... Čtyři dohody » na křídlech Andělů ... ... Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou k zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. 1. dohoda: NEHŘEŠTE SLOVEM Hovořte jako osobnost ... Miguel Ángel Ruiz Ma ... Jaroslav Dušek- Čtyři dohody | TICKETPORTAL Vstupenky na ... ... . 1. dohoda: NEHŘEŠTE SLOVEM Hovořte jako osobnost ... Miguel Ángel Ruiz Macías (born August 27, 1952), better known as Don Miguel Ruiz, is a Mexican author of Toltec spiritualist and neoshamanistic texts.. His work is best-received among members of the New Thought movement that focuses on ancient teachings as a means to achieve spiritual enlightenment. Ruiz is listed as one of the Watkins 100 Most Spiritually Influential Living People in 2018. Čtyři dohody jsou souhrnným mistrovstvím proměny, jedním z mistrovství Toltéků. Je třeba je pouze přijmout a respektovat jejich smysl a sílu, tak se sami stanete mistry proměny. Buďte se vytrvalí, porušíte-li nějakou dohodu, začněte znovu druhý den a opět další den. Kniha Čtyři dohody vychází ze staré moudrosti Toltéků a nabízí mocný nástroj, který může velmi rychle změnit naše životy a vnést do nich nový zážitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Myšlenky v této knize jsou úzce spojeny s Jaroslavem Duškem, který už od roku 2005 hraje v klubu Lávka divadelní ... Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. Prodám 2 vstupenky vedle sebe do 4.řady na představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem dne 14.9.(původní termín byl 19.4.) v klubu Lávka. Vstupenky jsou originál s ochranným hologramem. Cena je 599 Kč za jeden lístek a pouze osobní předání v Praze. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Čtyři dohody - přeloženo Čtyři dohody - přeloženo. Přesun z 21. května, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. O termínu představení jednáme. Hledáme náhradní termín pro toto představení. Zatím je pravděpodobné, že se představení uskuteční až na začátku roku 2021. Pokud chcete vrátit vstupné ... Kniha Čtyři dohody vychází ze staré moudrosti Toltéků a nabízí mocný nástroj, který může velmi rychle změnit naše životy a vnést do nich nový zážitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Myšlenky v této knize jsou úzce spojeny s Jaroslavem Duškem, který už od roku 2005 hraje v klubu Lávka divadelní ......

INFORMACE

AUTOR
Miguel Ruiz Don
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyři dohody.pdf

POPIS

Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. Kniha Čtyři dohody vychází ze staré moudrosti Toltéků a nabízí mocný nástroj, který může velmi rychle změnit naše životy a vnést do nich nový zážitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Myšlenky v této knize jsou úzce spojeny s Jaroslavem Duškem, který už od roku 2005 hraje v klubu Lávka divadelní představení založené na knize Čtyři dohody. Nyní je svým osobitým způsobem převedl do podoby nezkrácené audioknihy. Nahrávka je výjimečná svým zpracováním i atmosférou. Celá četba je totiž doplněna bravurní kytarovou improvizací mistra Pavla Steidla. Toto je audiokniha, kterou nesmíte tyto vánoce rozhodně minout, ať už pro sebe nebo jako dárek pro Vaše přátele.

Chcete si přečíst knihu?Čtyři dohody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miguel Ruiz Don. Číst Čtyři dohody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY